Зважені та щасливі

Боротьба за кілограми ледь не призвела до бійки

21 вересня на телеканалі СТБ вийшов 4 випуск «Зважені та щасливі» 7 сезон. Чому Гарік пішов на змову зі своїми найзаклятішими суперниками? Що саме спричинило найгучніший скандал у таборі? І як це може позначитися в подальшому на долі всіх пар?

На четвертому тижні по-справжньому тріумфували Максим та Аліна, адже саме їм вдалося вибороти головний приз першого конкурсу на льодовій арені. Вони змогли обрати собі дві пари серед переможених, одна з яких зрештою повинна була віддати їм свої кілограми на зважуванні. До тенет Помаранчевих потрапили Ігор та Юлія, а також Олексій і Наталя.

Учасники”Зважені та щасливі” ледь не побилися

У наступному змагані Блакитні та Рожеві боролися за звільнення з-під влади Помаранчевих. У якусь мить Юля не прислухалася до думки чоловіка, і саме через це вони програли. Під час наступного конкурсу, влаштованого спеціально для підвищення командного духу, Узелков указав на причину програшу Рожевих. Це подружжя зазнало фіаско через відсутність злагодженості. Проте навіть після цього Юля не  захотіла визнати власну неправоту. Спересердя Ігор кинув пилку, якою вони разом мали розпиляти дерево.

Через деякий час Гарік вирішив урятувати власну сім’ю, пішовши на змову зі своїми найзатятішими суперниками – Помаранчевими. Напередодні зважування Ігор прийшов до Максима й Аліни та просив, аби вони забрали вагу не в Юлі, а в нього. Таким чином, чоловік прагнув уберегти родину від потрапляння за жовту лінію. Помаранчеві сказали, що подумають.

Учасники”Зважені та щасливі” ледь не побилися

Під час зважування на Рожевих чекала неприємна несподіванка: Помаранчеві забрали кілограми в найважчої учасниці проекту! Гаріку та Юлі довелося одягнути чорні футболки. Подібний жест Максима й Аліни здався Рожевим занадто підлим вчинком, тому Гарік ледь не спровокував бійку. Після зважування він замахнувся на Максима, однак не вдарив його лише через те, що навкруги було багато камер.

Учасники”Зважені та щасливі” ледь не побилися

Після цього між подружжями відбулася гучна сварка. Юлія звинувачувала Помаранчевих у пустослів’ї та навіть зраді. Однак ті наголошували на тому, що жодних обіцянок із їхнього боку не було. Аліна не вважає себе винною, оскільки це їхні чесно зароблені кілограми. «У кого хочу, у того й забираю», – сказала жінка. Утім Помаранчевих не на жарт розлютив цей скандал, що позначиться в подальшому на долі всіх пар. Адже Максим та Аліна знову на коні! Вони посіли перше місце в турнірній таблиці, здобувши владу в таборі на наступному тижні. Саме вони поставлять життя всіх подружь догори дригом, помінявши чоловіків та дружин у таборі за власним бажанням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.