Зважені та щасливі

Учасник «Зважені та Щасливі» стане мафіозі

На 14-му тижні на учасників проекту «Зважені та Щасливі» чекає гра в одну з найвідоміших світових ігор – мафію. Гостем проекту стане фіналіст другого сезону, найазартніший учасник за всю історію шоу – Роман Яремко. Він запропонує учасникам ризикнути і зіграти з ним в мафію. Що це означає? На тиждень один з учасників, які погодилися взяти участь в грі, стає мафією і діє під прикриттям. Він знає правила випробувань і ускладнює їх своїм суперникам: забирає спортзал і тренера, позбавляє житла і виселяє інших учасників табору на вулицю. 888 Всі свої витівки мафія здійснює таємно і робить все для того, щоб її особистість не розгадали. Наприкінці тижня відбудеться голосування, на якому учасники, поспостерігавши один за одним тиждень, спробують вичислити мафію. Якщо у них це вийде, мафіозі отримає покарання: +1 кг на ваги. Якщо ж учасники виберуть невинного – мафія віддасть комусь із них ще одне покарання: +1 кг на зважуванні і отримає головний приз – імунітет.

Читайте також: Ігор відмовився від права вето свого тренера і пішов із проекту

Це буде тиждень інтриг і розслідувань! Учасники будуть стежити один за одним і сумніватися навіть у рідних людях. Кожна нова витівка мафії буде викликати підозри і розвивати нові сюжетні лінії. Хто буде мафією на 14-му тижні? І чи зможуть учасники її розкрити? Дивіться заплутану детективну історію сьогодні, 26 листопада, о 20:00 на СТБ!

Video: Участник «Зважені та Щасливі» станет мафиози

На 14-й неделе участников проекта «Зважені та щасливі» ждет игра в мафию. Гостем проекта станет самый азартный участник за всю историю шоу - Роман Яремко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.