Зважені та щасливі

Ігор відмовився від права вето свого тренера і пішов із проекту

В одному з минулих конкурсів, коли всі команди були розділені на клани, Ігор Пашинський вирішив змагатися окремо від них. Вирішальним етапом того тижня було зважування, і учасник колишньої помаранчевої команди його вибрав. Тоді його тренер, Аніта Луценко, отримала унікальне право вето: вона могла врятувати учасника від вильоту в будь-який час, крім останнього тижня сезону.

IMG_9905

На 12-му тижні Ігор був в зоні ризику, але учасники підтримали його. На 13-му тижні чоловік знову потрапив під жовту лінію, і він просив тих, хто залишився в таборі, дати шанс Ірі, оскільки він перестав нормально скидати вагу. «Одному не виходить готувати, як треба, і тренуватися. Вдома мені буде краще», – розповідав Ігор. За рішенням учасників він повинен був піти з проекту. Однак втрутилася Аніта Луценко, сказавши своєму підопічному: «Сьогодні ти не йдеш».

Читайте також: Участник проекта Зважені та щасливі-5 скончался от инфаркта

На загальний подив учасник відмовився від права вето і не захотів змінювати своє рішення. Він подякував наставниці за все добре, що вона для нього зробила, і просив її не ображатися. Вдома учасник намагався худнути і старанно тренувався, але доля внесла свої корективи. 31 серпня Ігоря Пашинського не стало.

Історію Ігоря Пашинського на проекті і подробиці сумної події дізнайтеся тут:

Video: Игорь отказался от права вето своего тренера и ушел из проекта

Ко всеобщему удивлению участник отказался от права вето и не захотел менять свое решение. Он поблагодарил наставницу за все хорошее и просил ее не обижаться.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.