Зважені та щасливі

У Наташі трапилася істерика через страх води

Конкурс над басейном продовжувався. Першою в воду стрибнула Іра, щоб врятувати свою сестру від покарання, а всі інші учасники залишилися стояти на платформах. Женя став намовляти всіх стрибнути і обіцяв здатися слідом за ними, але на 73-й хвилині не витримав. Свій програш хлопець аргументував тим, що у нього велика вага, і решті простіше було стояти.

764

Наташа намагалася зберігати спокій, але нерви і емоції взяли верх, і в неї почалася справжня істерика. Вона кричала і плакала, що не може більше стояти, але і пірнути в басейн вона дуже боїться. «Мені не страшно було програти, а страшно було стрибнути вниз. Я стояла тільки через страх води», – пояснювала свою поведінку Наташа. Руслан заспокоював дружину, сказавши, що їй доведеться вибирати: або стрибати, або мовчки стояти до переможного кінця.

Читайте також: Іра пожертвувала собою у конкурсі, щоб врятувати сестру

«Він домагається того, щоб Наташа стала особистістю і перестала бути маленькою дівчинкою. Руслан виховуватиме її стільки, скільки треба, тому що любить її», – поділилася своєю думкою Іра. Учасники часто говорили, що без чоловіка вона ні на що не здатна і завжди ховається за його спиною. Через кілька хвилин плачу Наташа все ж стрибнула в басейн, зазначивши після конкурсу, що боялася даремно, і нічого смертельного там не було.

Підсумки конкурсу в басейні дивіться тут:

Video: У Наташи случилась истерика из-за страха воды

Наташа пыталась сохранять спокойствие, но эмоции взяли верх, и у нее началась истерика. Она плакала, что не может больше стоять, но и нырнуть в бассейн боится.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.