Зважені та щасливі

Юлія Фоміна розповіла, чому не боїться набрати вагу

Сьогодні відбулася онлайн конференція з переможницею «Зважені та щасливі-4» Юлією Фоміною! Вона розповіла, що допомогло їй досягти таких результатів, які стосунки у неї з тренером Вячеславом Узєлковим, а також поділилася своїми планами на майбутнє.

Юлія, редакція сайту STB.UA ще раз вітає тебе з перемогою! Багато користувачів запитують, чи не боїшся ти, що не зможеш утримати результат? Адже у тебе був досвід самостійного схуднення, і після цього ти знову набрала вагу. Як будеш себе мотивувати тепер?

Перший раз я худла методом голодування, і результат не був закріплений. Зараз же я худла, харчуючись правильно і з фізичними навантаженнями. Тому, я не боюся того, що знову наберу вагу.

Багато питань стосуються того, який зараз у тебе раціон? Як ти харчуєшся?

Мій раціон – це здорове харчування. У ньому нічого такого особливого немає. Вранці сир, каші, білкові омлети. Перекус – яблуко. На обід риба, м’ясо, а вечеряю салатами і морепродуктами. Солодощі я заміняю медом і сухофруктами.

Читайте також: Як проходив фінал «Зважені та щасливі-4» (Фото)

В результаті схуднення багато стикаються з проблемою обвислої шкіри, як ти борешся з цією проблемою?

Шкіра підтягується тільки за рахунок фізичного навантаження. У чудодійні крему я не вірю, а от тренування в залі – дають результат.

Юлия Фомина

Юлія Фоміна

Багато хто з учасників попередніх сезонів, після закінчення проекту відкривали свої фітнес центри та студії, допомагаючи людям страждаючим зайвою вагою. Ти думаєш про це?

Багато учасників проекту називають мене місцевою Світланою Фус. Тому, що я завжди стежила за тим, що мої колеги і друзі їдять. Багато людей зараз звертаються за допомогою, порадою. І мені хочеться їм допомогти! Тому, так, я думала про це. Для почав потрібно отримати відповідну освіту, бо вважаю це обов’язковою умовою, для роботи в цій галузі.

Які стосунки у вас склалися з тренером, Вячеславом Узєлковим, в чому його відмінність від інших тренерів проекту?

Коли на самому початку він поспілкувався зі мною буквально 10 хвилин, відразу зрозуміла, що це мій тренер! Я не можу сказати про інших тренерів, тому, що не працювала з ними. Але Слава буквально жив нами, переживав з нами, надихав і підтримував нас. У кожного з нас він вклав душу. Ми для нього були, як сім’я, як діти. Я повністю йому довіряла і розповідала все, про свої переживання в тому числі! Його постійна підтримка дуже допомогла мені. Він був зі мною всі 17 тижнів проекту, і не залишив після. Такому у результату я зобов’язана йому, адже до проекту, я навіть не вміла бігати.

Повну версію онлайн конференції дивіться в ВІДЕО:

Video: Юлия Фомина рассказала, почему не боится набрать вес

Юлия Фомина рассказала, что помогло ей достичь таких результатов, какие отношения у неё с тренером Вячеславом Узелковым, а также поделилась своими планами на будущее.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.