Зважені та щасливі

Через хворобу вага чоловіка зросла до 220 кг!

На відміну від більшості учасників проекту «Зважені та щасливі-4», Сергій Чопік ніколи не був особливо повним. З дитинства він був звичайною дитиною. Улюблене заняття хлопця – це був футбол.

Сергій досить серйозно займався спортом. Свого часу, йому навіть пропонували навчатися в професійній футбольній школі. Однак, його мати мріяла бачити сина лікарем стоматологом. Але в підсумку герой вибрав свій життєвий шлях, який був йому ближче всього. Він з дитинства любив ходити до церкви, йому подобалося церковний спів. І хлопець вирішив вступати в Одеську духовну семінарію. Після семінарії продовжив навчання в Київській духовній академії.

У 25 років, вже після закінчення академії, Сергій повернувся в Закарпатську область. Там одружився і став працювати дияконом у місцевій церкві. Спокійне сімейне життя поступово стало позначатися на вазі. Потроху він почав набирати. Через два роки його перевели в Мукачівський собор, де він і служить дотепер. На момент переведення, це було в 2002 році, він важив 105-107 кг.
Все б так спокійно і тривало, але в 2007 році Сергій захворів. Причину бачив в хвороби серця. Досить довго лікарі не могли поставити йому точний діагноз, лише пізніше визначили, що проблема в щитовидці. Його пролікували і відправили додому, давши рекомендацію дотримуватися найсуворішої дієти. Але Сергій цього не робив. Він їв усе підряд, хоча вага залишався стабільним. Однак, поліпшення здоров’я не наступило. Тому Сергій відправився на лікування в Чехію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наталя Холоденко розповіла, як утримує вагу

Лікарі поставили його перед вибором: або йому дають величезну дозу гормонів і потім видаляють щитовидну залозу, після чого почнеться набір ваги, або він продовжує колишній курс лікування, і ризикує померти в найближчі кілька років.

Звичайно, чоловік наважився на нове лікування. У підсумку, в ході лікування він набрав до 160 кг. А після видалення щитовидки проблема тільки погіршувалася.
Сергій не знав, як правильно харчуватися, та й важкий графік роботи в соборі не дозволяв дотримуватися рекомендацій. Завдяки своїй силі волі, йому вдалося скинути з 220 до 200 кг.
До проекту Сергій був не в змозі проводити служби, адже насилу міг стояти навіть 10 хвилин. Та що там робота, якщо чоловік не міг нормально спати. Йому доводилося щогодини міняти положення, поперемінно сидячи в кріслі, або, лежачи на дивані.

Струнка і красива дружина підтримує чоловіка і дуже хвилюється за його здоров’я. А сам Сергій більше всього на світі переживає за своїх синів. Страх померти і залишити своїх дітей робить з нього цілеспрямованого і налаштованого на перемогу людини.

За час участі в проекті Сергій був спокійним, добрим і справедливим. Мабуть, цей учасник виконав над собою просто колосальну роботу. Адже, до початку проекту він не міг навіть ходити! А на першій індивідуальної тижня, саме Сергій Чопик першим прийшов на фініш, самостійно простягнувши величезний автобус. Такий волі і витримці учасника можна тільки поаплодувати!

Подивитися, яким був шлях Сергія-батюшки на проекті можна в ВІДЕО:

Video: Из-за болезни вес участника шоу "Зважені та щасливі-4" вырос до 220 кг!

Врачи поставили его перед выбором: либо ему дают огромную дозу гормонов и затем удаляют щитовидную железу, после чего начнется набор веса, либо он продолжает прежний курс лечения, и рискует умереть в ближайшие несколько лет.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.