Зважені та щасливі

Учасницю «Зважені та щасливі» під час конкурсу покусали таргани

У битві слабких відповідальність за результат конкурсу лягла на плечі лідерів: Жені та Валерія. Їх рідних прив’язують ланцюгами із замками до стовпів, а над головою висять коробки з комахами та іншими істотами, які час від часу можуть падати на них зверху. Щоб знайти ключі і відкрити замки, Валерію і Жені необхідно знайти потрібний ключ. Не все так просто: в ємності з ключами лідерів чекають ті ж малоприємні сюрпризи у вигляді тарганів, черв’яків і жаб.

Правила такі: хто швидше звільнить двох членів своєї сім’ї, той перемагає, і сім’я залишається на проекті в повному складі. Той, хто залишається в оковах, залишає шоу. Першим вперед вирвався Валерій, який встиг звільнити дочку Катю. «Саме заради доньки ми прийшли на проект», – завжди говорила її мама Оксана. «Таргани маму покусали, аж кров з’явилася» – розповіла Катя.

Женя з команди синіх відстав і навіть впав, коли намагався наздогнати фіолетових. Він не розгубився і продовжив боротьбу, що в кінцевому підсумку призвело лідера синьої команди до перемоги. За правилами конкурсу Оксана із сім’ї в фіолетових футболках покинула проект. «Він завжди вважав себе сильним, але програв», – прокоментували ситуацію учасники проекту. Після конкурсу Валерій був злий на себе і навіть не поговорив з дружиною на прощання.

На зустріч з Анітою після домашнього схуднення Оксана прийшла усміхненою і більш стрункою. Вона пішла з шоу, коли важила 111 кілограмів, зараз її ваги показують цифру 93. Наставниця залишилася задоволена: «Ти велика молодець, впевнена, на фіналі ти будеш красунею».

Як учасники боролися зі своїми страхами, дивіться тут:

Video: Участницу «Зважені та щасливі» во время конкурса покусали тараканы

В битве слабых ответственность на лидерах: Жени и Валерия. Их родных привязывают цепями с замками к столбам, а они должны найти ключи в коробках с червями и жабами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.