Зважені та щасливі

Учасники будуть тренуватися, їсти і спати в клітках

На третьому тижні проекту «Зважені та щасливі» кожна команда обере найслабшого в своїй родині.  Того, хто протягом двох тижнів підводив і тягнув родичів під жовту лінію. Саме вони вперше візьмуть відповідальність за всю родину.

Головне завдання найслабших – за тиждень скинути найбільшу вагу серед  усіх родин, адже від їх зважування буде залежати, лишиться він на проекті чи покине шоу.

Весь тиждень їхні сильні члени родин будуть знаходитися у клітках! Там вони будуть тренуватися, їсти і спати. Найслабші у буквальному сенсі будуть відповідальними за їхнє життя на проекті. Вийти з клітки сильні учасники родин зможуть лише тоді, коли відпрацюють у замкненому просторі певну кількість калорій. Скільки – визначать їхні найслабші учасники у випробуванні.

vlcsnap-2015-09-08-14h52m56s68

Вони триматимуть над клітками ємності з водою. Об’єм для чоловіків –  80 літрів, для жінок – 60. Той, хто першим обіллє свою родину, принесе їй найбільше калорій для відпрацювання. Учасник, який протримається довше за інших, заробить для родичів найменше калорій, і вони зможуть вийти з клітки швидше за інших.

Після випробування тренери влаштовують учасникам майстер-клас, як, знаходячись в обмеженому просторі, тренуватися та скидати вагу.

Головна інтрига тижня: чи витримають учасники тиждень у клітках? Для декого це випробування видасться простим, а одного з учасників клітка зламає. І вперше за історію шоу учасник покине проект посеред тижня, до зважування.

Як учасники будуть загартовувати характер і боротися з собою, дивіться у четвер, 10 вересня, о 20:00 на СТБ.

Video: Участники будут тренироваться, есть и спать в клетках

Каждая команда выберет слабого в своей семье, кто тянул родственников под желтую линию. Они впервые примут ответственность за семью.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.