Зважені та щасливі

Учасник одноосібно вирішив результат голосування

Віталій Васько зайняв друге місце в конкурсі. І це дало йому право вибрати один з двох призів. Він вибрав право одноосібно вигнати двох, з трійки, що потрапила в номінацію.

Перед ним нелегкий вибір. Наташа, якій симпатизують все в таборі, вже багаторазово потрапляла в номінацію. Але всі розуміли, що з такою вагою їй поодинці вдома не впорається і постійно давали їй другий шанс. Для Жені Козловського це теж не перший раз, коли він показує низький результат на зважуванні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вперше за сезон, учасник показав на вагах плюсової результат!

Його мінливість давно почало дратувати деяких з учасників. Він то просить його вигнати, то бореться за місце на проекті. А Альона Воронова виявилася під жовтою лінією вперше. Їй потрібно просити колишнього колегу по команді Віталія, щоб він дав цей шанс їй.
Віталій вислухав всі три історії, доводи всіх номінантів. І тепер за ним право зберегти життя на проекті тільки одному з них.

На чию користь він зробить вибір? Кого підтримає Віталій? Дізнатися відповідь на це питання можна, подивившись ВІДЕО:

Video: Участник "Зважені та щасливі-4" единолично решил исход голосования

Виталий Васько занял второе место в конкурсе. И это дало ему право выбрать один из двух призов. Он выбрал право единолично выгнать двоих, из тройки, попавшей в номинацию.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.