Зважені та щасливі

Проект «Зважені та щасливі» покинула ще одна учасниця

Під жовту лінію на чотирнадцятому тижні потрапили дві молоді жінки з однаковою проблемою: Наташа і Іра. Вони обидві прийшли на проект, щоб схуднути і отримати можливість завагітніти. На обговоренні Іра сказала, що не хоче просити і принижуватися, щоб її залишили, а Наташа сподівалася на те, що їй пробачать її першу помилку і підтримають на голосуванні.

rtteh

Голос Руслана і Віки було легко спрогнозувати, тому доля учасниць була в руках зеленої родини. Алла не могла проголосувати проти Наташі, бо вони – подруги і займаються в одній команді у В’ячеслава Узелкова. Коричневі і зелені пообіцяли підтримувати один одного у всьому.

Читайте також: Після місяця самостійного схуднення Алла повернулася до тренера

Саша зізнався, що Віка підмовляла його віддати голос проти Наташі, адже тоді Руслан піде з дружиною або замість неї. А це обіцяло Олександру прямий шлях до фіналу. Учасник виявився принциповим і чесним. «Я сюди не прийшов завойовувати авторитет або підтримку шляхом інтриг чи пліток», – сказав він і підтримав Наташу.

Читайте також: На чотирнадцятому тижні у проекті перемогла мафія

Таким чином, на 14-му тижні проект покинула Іра, залишивши свою сестру одну. «Я дуже вдячна, що я з усіма вами познайомилася. Я отримала великий досвід у житті. Тепер я стала набагато розумнішою і обережнішою», – вимовила Іра після голосування.

Як пройшла зустріч Іри з тренером, дізнайтеся в ВІДЕО:

Video: Проект «Зважені та щасливі» покинула еще одна участница

На 14-й неделе проект покинула Ира, оставив свою сестру одну.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.