Зважені та щасливі

На чотирнадцятому тижні у проекті перемогла мафія

Настав час дізнатися, хто ж з учасників діяв під прикриттям і вибивав з гри своїх суперників. Кожен гравець віддавав свій голос за того, кого вважав мафією. Всі учасники аргументували свій вибір, і найбільше голосів набрали Іра і Женя. Тоді Роман Яремко вирішив більше не томити учасників і нарешті розкрити головну інтригу.

uiy

Отже, головним мафіозі 14-го тижня став Женя Керсанов. Така новина приголомшила більшість учасників, які проголосували проти Іри. Особливо зловтішалися гравці з приводу помилки Руслана. Чоловік і сам був пригнічений тим, що не розпізнав злочинця: «Я настільки помилився у своїх почуттях, що просто шокований».

Читайте також: У Наташі трапилася істерика через страх води

З усіх, хто брав участь у голосуванні, тільки Алла і Віка були впевнені, що Женя був мафією весь цей час. «Він шикарний стратег і розумна людина. Його терпіти не могли і намагалися стратити всіма способами. Він сьогодні зробив так, що його вороги стали його друзями. І зелені, і коричневі – це його вівці, а він поводир, і тільки одна Алла відчувала серцем», – говорила Віка з неприхованим захопленням.

Як Женя розробив план і вибрав мішені, дізнайтеся тут:

Video: На четырнадцатой неделе в проекте победила мафия

Итак, главным мафиози 14-й недели стал Женя Керсанов. Такая новость ошарашила большинство участников, которые проголосовали против Иры.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.