Зважені та щасливі

Після місяця самостійного схуднення Алла повернулася до тренера

На зважуванні чотирнадцятого тижня панувало напруження, оскільки мафія, особу якої вже розкрили, повинна була віддати останнє покарання у плюс один кілограм одному із суперників. З Женею в учасників склалися не найдружніші стосунки, тому кожен очікував від нього неприємного сюрпризу. Мафіозі вирішив віддати антібонус Віці, незважаючи на те, що вона вже постраждала від його рук на цьому тижні. «Я прекрасно знала, що Женя буде мстити мені», – не здивувалася учасниця.

eer

До фіналу залишився всього місяць, тому учасники перестали показувати дуже великі результати. Їх вага вже став значно менше, і процес схуднення сповільнився. Тепер долі піжонів вирішували десяті й соті частки відсотків. За результатами зважування під жовтою лінією виявилися Іра і Наташа. Руслан мало не потрапив у зону ризику і сильно перенервував. «Я дуже сподівався на те, що у Іри покарання у плюс один кілограм», – говорив чоловік, і все ж уникнув потрапляння під жовту лінію.

Читайте також: На чотирнадцятому тижні у проекті перемогла мафія

Кращі результати тижня показали Віка і Алла. Хоч у Віки було покарання в плюс 1 кілограм, вона змогла скинути 4 і убезпечити себе. Алла позбулася трьох зайвих кілограмів і очолила турнірну таблицю. Перемога жінки дала їй шанс вибрати будь-якого тренера, бо вона місяць тренувалася самостійно. Алла без роздумів вибрала В’ячеслава Узелкова. «Звичайно, я радий. Ми зараз знову в своїй команді», – поділився її чоловік Саша.

Результати зважування дивіться тут:

Video: После месяца самостоятельного похудения Алла вернулась к тренеру

Алла избавилась от трех лишних килограммов и возглавила турнирную таблицу. Победа женщины дала ей шанс выбрать любого тренера.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.