Зважені та щасливі

Проект покинула одна з учасниць коричневої сім’ї

Останнє зважування учасників вирішувало, хто з них стане фіналістом п’ятого сезону. П’ятірка півфіналістів йшла на вирішальну подію з надією і страхом. Саме в цей день у них був останній шанс показати хороший результат і довести, що вони гідні перемоги.

FILE0682

Результати учасників виявилися майже однаковими: всі, крім Ксенії, позбавилися трьох кілограмів. Тепер на підсумки впливали тільки відсотки. Ксенія отримала бонус за перемогу у випробуванні й змогла показати мінус 4 кілограми на вагах, чим шокувала всіх учасників. Її результат дав їй можливість пройти до суперфіналу. До жінки приєднався Саша Реп’янчук.

Читайте також: Запрошуємо на зйомку фінального випуску «Зважені та щасливі»!

Алла і Руслан виявилися претендентами на одне місце, і зараз їх долю на проекті вирішать глядачі. За умовами 17-го тижня учасник, який скине менше всіх, потрапляє під червону лінію і автоматично залишає проект. Наташа скинула 3 кілограми, але її результат анулювався через відмову проходити випробування. «Все могло повернутися по іншому, якби вона вчора пройшла», – засмутився чоловік учасниці.

Читайте також: Голосуй за третього фіналіста проекту «Зважені та щасливі»

«Здаватися за крок до виграшу – це велика дурість. Тільки сильні люди з чемпіонським характером повинні проходити до фіналу. У неї його не виявилося», – прокоментувала результат Наташі Аніта Луценко. Коли тренер зустрілася з вибула учасницею, то була приємно здивована. За невеликий час після проекту Наташа скинула ще 8 кілограмів і стала виглядати значно гарнышою і стрункішою.

Результати учасників на зважуванні перед фіналом дивіться тут:

Video: Проект покинула одна из участниц коричневой семьи

По условиям 17-й недели участник, который сбросит меньше всех, автоматически покидает проект. Наташа сбросила 3 килограмма, но ее результат аннулировался из-за отказа проходить испытание.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.