Зважені та щасливі

Проект покинув останній учасник синьої сім’ї

У зону ризику на п’ятнадцятому тижні потрапили Віка, Алла і Женя. Анна, вибула учасниця, не змогла остаточно повернутися в проект, оскільки не скинула жодного кілограма на зважуванні. За правилами тижня вона назавжди покинула проект без обговорення.

55f

Якщо для Жені та Алли було незвично сидіти на місці для кандидатів на виліт, то Віка була там вже восьмий раз. Кожен з номінантів повинен був розповісти свою історію, чому саме він має право залишитися на проекті. «Всі знають мою історію. Я пройшла довгий шлях, і я вдячна проекту, що я скинула тут так багато. Я хочу дійти до кінця», – сказала Віка. Вона зазначила, що не просить нічого у учасників, бо вони не вирішують її долю.

Читайте також: Ганна Цинцадзе відмовилася від випробування, подарувавши перемогу супернику

Алла зізналася, що ніколи не була худою і хоче довести дітям, що здатна пройти цей шлях до кінця. Женя вперше розкрився для всіх учасників табору. Він розповів про свою історію зі сльозами на очах. «Моя головна мета – схуднути до тієї ваги, щоб я зміг подарувати дитину дружині, тому що у мене не виходить», – розповів він.

Читайте також: Результати зважування довели коричневу сім’ю до сліз

За рішенням учасників на п’ятнадцятому тижні проект покинув Женя Керсанов. Коли колеги за табором проводжали його додому, всі були дуже засмучені. Члени коричневої сім’ї, яка завжди конкурувала і навіть ворогувала з учасником, плакали. Вибулий учасник не тримав ні на кого зла і пообіцяв Україні схуднути ще більше. На зустрічі з Ігорем він показав не дуже гарний результат. Тренер сказав, що вірить в нього і чекає змін у кращий бік.

Як сталося голосування учасників, і як відреагував Женя, дізнайтеся в ВІДЕО:

Video: Проект покинул последний участник синей семьи

По решению участников на пятнадцатой неделе проект покинул Женя Керсанов. Когда его коллеги по лагерю провожали его домой, все были очень расстроены.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.