Зважені та щасливі

Ганна Цинцадзе відмовилася від випробування, подарувавши перемогу супернику

Поборотися за своє місце в проекті залишилося останній парі: Саші та Ганні. Вибула учасниця налаштовувалася на боротьбу і хотіла хоч би що показати свої сили в конкурсі. «Стілець – це місце під сонцем для того, щоб залишитися на проекті. Я буду робити все можливе», – говорила вона.

ghjw

Саша теж не збирався здаватися. Він вважав себе сильнішим, оскільки він чоловік, і був готовий сидіти до переможного кінця. Проте несподівано для учасників і ведучої Ганна Цинцадзе попросила віддати перемогу Саші. «Він ніколи не був сволотою до людей, особливо до жінок, які б вони не були. Саша гідний того, щоб отримати мінус один. Він дуже сильний гравець», – поділилася учасниця у жовтій футболці.

Читайте також: Руслан розчарувався в дружині після її поведінки на конкурсі

Жовту сім’ю ненавидів весь табір «Зважених», і тільки зелена команда з ними дружила і підтримувала у важкі моменти. Ганна пояснила, що Саша завжди добре до неї ставився, і їй було приємно поступитися йому. Вона не боялася води і могла боротися, але вирішила відповісти добром на добро Саші. Через вчинок жінки учасник автоматично отримав приз – мінус один кілограм на ваги, а її шанси на повернення в проект зменшилися в рази.

Результати конкурсу на стільцях без сидінь дивіться тут:

Video: Анна Цинцадзе отказалась от испытания, подарив победу сопернику

Анна пояснила, что Саша всегда хорошо к ней относился, и ей было приятно уступить Александру. Она не боялась воды, но решила ответить добром на добро Саши.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.