Зважені та щасливі

Руслан розчарувався в дружині після її поведінки на конкурсі

В одному з раундів першого конкурсу Наташа виборола право самій визначити, хто стане її суперником. У неї був не дуже великий вибір: Алла або Саша, і Наташа обрала свою подругу. «Я буду триматися до останнього, і в мене все вийде», – була впевнена учасниця колишньої коричневої команди.

ghj

Двох суперниць об’єднувала одна фобія: вони обидві дуже боялися води. Більше того, у разі програшу однієї з них потрібно було впасти вниз спиною. Це здавалося двом жінкам жахливим покаранням, тому вони намагалися якомога довше утриматися на стільцях. Наташа виверталася і неодноразово порушувала правила. Ведуча робила їй зауваження і пригрозила, що незабаром зарахує учасниці програш. Наташа не змогла витримати випробування і просто здалася, але у воду стрибати не захотіла.

Читайте також: Женя програв супернику через моральний тиск

Руслан намагався підтримати дружину і умовити її стрибнути вниз, щоб вона програла гідно і чесно. Наташа навідріз відмовилася це робити, і у дівчини почалася справжня істерика. «Ти через що пройшла? Я тут заради тебе і стрибну за тобою. Піднімись, що не влаштовуй цирк», – просив її чоловік, але ніякі вмовляння не діяли. У результаті Наташа спустилася на сушу за допомогою спеціального містка. Я дуже засмучений, що вона так вчинила. На п’ятнадцятому тижні це пряма дорога під жовту лінію», – зазначив Руслан.

Як Наташа і Алла боролися одна з одною і власним страхом, дивіться тут:

Video: Руслан разочаровался в жене после ее поведения на конкурсе

Руслан пытался поддержать жену и уговорить ее прыгнуть вниз, чтобы она проиграла достойно и честно. Наташа наотрез отказалась это делать, и у девушки началась настоящая истерика.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.