Зважені та щасливі

Учасник на проекті проголосував проти найкращої подруги

Долю Наташі Солодкої і Тані Крикуненко, що опинилися в номінації, вирішують інші учасники.

Для кожної з них – відхід з проекту означає поразку. Наташа розуміє, що вдома не доб’ється таких результатів. Для Тані проект став не тільки зовнішніми змінами, а й внутрішніми.

Кожна з учасниць розуміє, що у неї є як друзі, так і вороги. Приблизно, але можна розрахувати, хто кого підтримає на голосуванні.

Читайте також: Результат зважування учасника викликав у всіх істеричний сміх

Один за іншим учасники оголошували своє рішення, а заодно і те, чим вони керувалися при виборі. Таким чином, на минулому голосуванні саме Наташин голос вирішив долю Діми на проекті. Тоді Іванна хотіла мститися. Яким буде її вибір? Помститься вона Наташі за розлуку з коханим?

Юля, нарешті, дочекалася моменту, коли може позбутися заклятою суперниці. Вибір Юлі не став несподіванкою. Але ось вибір іншого учасника, який десять тижнів підтримував Таню, який був їй другом і соратником, просто вразив. Причому, не тільки Таню, але і всіх інших піжонів.

Хто вирішив долю Тані і Наташі? Хто з дівчат покинув проект? Дивіться в ВІДЕО:

Video: Участник на проекте "Зважені та щасливі-4" отдал голос против лучшей подруги

выбор другого участника, который десять недель поддерживал Таню, который был ей другом и соратником, просто поразил. Причем, не только Таню, но и всех остальных толстячков.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.