Зважені та щасливі

Результат зважування учасника викликав у всіх істеричний сміх

Перше індивідуальне зважування виявилося дуже напруженим. Адже тепер команда не врятує. Все вирішує відсоток від скинутої ваги. Двоє з найгіршим результатом виявляються під жовтою лінією.

Серед учасників є привід похвилюватися у всіх. Адже багато хто вже зрозуміли, їх тепер не пошкодує ніхто. А між тим, є ті, у яких антибонус +2 кілограма. Ті, у яких +1, і ті, які в принципі скидали вагу погано.

Один за одним учасники дізнавалися свій результат, і з хвилюванням чекали зважування суперників. Адже перемога одних – неминуча поразка інших.

Читайте також: Учасник на проекті проголосував проти найкращої подруги

Найбільш страшно було зважуватися Жене Козловському. У першому конкурсі його автобус так і не перетнув фінішну межу, а це значить +2 кілограма на його індивідуальні ваги.

З побоюванням чекає результату Жені Іванка і Наташа. На даний момент саме у них найгірші показники. Але те, що побачили учасники, просто викликало напад сміху! Такого вже точно не очікував ніхто, тим більше сам Женя.

Що так розсмішило учасників? Шукай відповідь у ВІДЕО:

Video: Результат взвешивания участника "Зважені та щасливі-4" вызвал истерический смех

Первое индивидуальное взвешивание оказалось очень напряженным. Ведь теперь команда не спасет. Все решает процент от сброшенного веса. Двое с наихудшим результатом оказываются под желтой линией.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.