Зважені та щасливі

Аніта Луценко поскаржилася на поведінку учасника своєї команди

У продовженні зважування стало відомо: червона команда разом скинула 10 кілограмів. Особливо здивувала учасників та тренерів Вікторія. «Це феєрія – в її віці з уповільненим метаболізмом показати такий результат», – похвалив учасницю Ігор Обуховський.

Сині втратили в сумі 9 кілограмів, оскільки Женя з команди скинув всього 2 з них. Він сказав, що дуже підвів сім’ю. Після них настала черга учасників у фіолетових футболках, і їх результат – 5 кілограмів. Аніта поділилася: «Валерій перекручує мої завдання і робить їх абсолютно по-іншому, але ми, тренери, краще знаємо, що потрібно робити». Сам чоловік не вважає, що виконував щось неправильно: «Не так вже й довго я це робив».

У підсумку сині й фіолетові сім’ї потрапили під жовту лінію, і тепер їм належить битва слабких. Сім’я фіолетових вже була в зоні ризику, і їм доведеться боротися за право залишитися ще раз. У лідерів команд є імунітет, тому поїхати додому можуть тільки один з чотирьох учасників. «Прикро, адже ми докладали стільки зусиль», – плакала мама з синьої команди.

Хто потягнув свою команду вниз, дивіться у ВІДЕО:

Video: Анита Луценко пожаловалась на поведение участника своей команды

На финальном взвешивании недели худшие результаты показали синие и фиолетовые команды. Теперь им предстоит бороться за право остаться на проекте.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.