Зважені та щасливі

Учасник, що поїхав додому врятував команду своїм результатом зважування

Зважування 9 тижня надовго запам’ятається учасникам. Вперше за цей сезон троє з них відправилися на тиждень додому. За підсумками попередніх сезонів від таких поїздок були самі непередбачувані результати зважування, тому, що це найбільше спокуса на проекті.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Інтимний підхід Аніти до тренування допоміг встановити учасникам рекорди

Після повернення в табір «зваження» учасників, уезжавших додому чекав сюрприз: команди повідомили їм, що на контрольному зважуванні буде врахований тільки їх скинуту вагу. Ця новина змусила дуже серйозно похвилюватися.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Команда ледве стримувала сльози, голосуючи проти учасниці

З такою відповідальністю ще ніхто з учасників не ставав на ваги. Адже, повернулися з дому учасники розуміють, що зараз вони відповідають перед всією командою. Чи не доведеться їм червоніти перед своїми командами? Не пошкодують Чи команди про те, кого вони відправили додому.

Хто з учасників зумів відпочити вдома, і при цьому врятувати свою команду на зважуванні? Відповідь шукайте в ВІДЕО:

Video: Участник спас команду своим результатом взвешивания

Взвешивание 9 недели надолго запомнится участникам. Впервые за этот сезон трое из них отправились на неделю домой. По итогам предыдущих сезонов от таких поездок были самые непредсказуемые результаты взвешивания, потому, что это самое большое искушение на проекте.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.