Зважені та щасливі

Сергій Сапон дебютував в якості ведучого

Учасник третього сезону проекту «Зважені та щасливі» Сергій Сапон-старший дебютував на екранах в якості ведучого конкурсу в четвертому сезоні проекту. Які враження отримав Сергій від набутого досвіду, а також завдяки якому секрету він підтримує себе в чудовій формі, журналісти сайту STB.UA і дізналась особисто.

Сергію, минув рік з моменту вашої участі в проекті «Зважені та щасливі», ви чудово виглядаєте, скажіть, як вдається підтримувати себе в формі? Виснажуєте себе дієтами?

Ні, я не прихильник дієт. Але після проекту залишилась звичка правильно харчуватись. Їм п’ять разів на день, дотримуючись порад Світлани Фус.

Доводиться в чомусь себе обмежувати?

З одного боку, дуже шкідливого, наприклад, смаженого або жирного, більше і не хочеться. Дійсно вдалось просто змінити погляд на харчування. Тепер ухил на здоровий спосіб життя. Тож, свинина, яку я раніше їв, більше не входить в мій раціон. Але з іншого боку, якщо мені раптом, захочеться шоколад, то дозволю собі. Просто треба знати міру.

А щодо спорту?

Активно займатись спортом щодня не виходить. Але приділяю цьому увагу по можливості. Особливо бігу та ходьбі.

Цього тижня в проекті «Зважені та щасливі» ви дебютували в ролі ведучого конкурсу, поділіться враженнями! Як воно, бути ведучим?

Я не зміг в повній мірі відчути себе ведучим через те, що постійно намагався в учасниках розгледіти нас. Проводив паралелі з нашими командами, порівнював, згадував як ми так само стояли в очікуванні чергового конкурсу. Наприклад, учасниця Наталка видалась мені чимось схожою на нашу Аліну. А в Іванці розгледів нашу Наталку. От так з кожним хотілось порівняти.

Хвилювались, адже цей досвід новий для вас?

Я вже звик до камер, то завдяки цьому не так сильно і хвилювався. А от більше переживав за кожного з учасників, вболівав за них. Хотілось всім їм побажати успіху.

Рік тому так само ви стояли на місці учасників, хотілось дати їм якісь настанови, поради?

Хотілось, я і давав. Сказав їм, що розумію, наскільки їм тяжко. Але поділився власним досвідом, що це того варто! Адже потім втома минає. А результат лишається. І з ним спогади, і вони просто чудові. Коли дивишся потім це з екрану відчуваєш тільки щастя.

А ви дивитесь четвертий сезон?

Так дивлюсь, і звичайно дивитимусь випуск з моєю участю!

Після успішного дебюту в якості ведучого, хотілося повторити?

Якщо буде потрібно, то залюбки погодився би!

Дайте, будь ласка, пораду користувачам нашого сайту, як підтримувати себе у формі

Хотілося б сказати, що не варто занадто виснажувати себе дієтами, знущатись над собою. Секрет хорошої форми лише у правильному та здоровому харчуванні. А також в русі. Адже рух – це життя.

Не пропустіть новий випуск проекту «Зважені та щасливі» вже сьогодні, о 20.00 на каналі СТБ! Відео анонс

Video: Сергей Сапон дебютировал в качестве ведущего

Участник третьего сезона проекта «Зважені та щасливі» Сергей Сапон-старший дебютировал на экранах в качестве ведущего конкурса в четвертом сезоне проекта. Какие впечатления получил Сергей от приобретенного опыта, а также благодаря какому секрету он поддерживает себя в отличной форме, журналисты сайта STB.UA и узнала лично.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.