Григорій Решетник розповів про улюблений український серіал
Ведучий проекту “Холостяк” Григорій Решетник в інтерв’ю зізнався, що є прихильником телесеріалу “Коли ми вдома”. Він розповів про стрімкий розвиток українського кіно до міжнародного рівня та порадив кілька улюблених фільмів.
“Мені подобається, як розвивається, вдосконалюється та з кожним сезоном набирає обертів телесеріал “Коли ми вдома”, який виходить на СТБ. Дуже багато моїх друзів, колег і знайомих працюють над цим проектом. І не лише в кадрі, а й за його межами зібралися талановиті та творчо яскраві особистості, яким є що сказати. Мрію, щоб подібних проектів було якомога більше, тоді вони стануть ще цікавішими, а у професіоналів буде можливість реалізувати свої творчі ідеї та заявити про себе”, – розповів Григорій.
Решетник також зазначив, що, на його думку, українські телесеріали набирають масштабних обертів, і незабаром ми будемо стояти на одному рівні з закордонними продуктами.
Відомий телеведучий порадив кілька своїх улюблених українських фільмів, які повинен подивитися кожен: “Плем’я” режисера Мирослава Слабошпицького, “Незламна” Сергія Мокрицького і “Поводир” Олеся Саніна.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кіноафіша: що варто подивитися в кінотеатрах в грудня 2017