Серия 69 | 28.12.2017 | Сезон 3-4

Весілля. Який прекрасний день. Для когось довгоочікуваний, комусь хвилюючий і зворушливий, а кому просто привід гарненько погуляти і випити за чужий рахунок. І на здоров’я! Адже завжди хочеться, щоб цей день був ідеальним. Але ось у Паші з Катею, героїв серіалу Коли ми вдома. Нова історія, з самого ранку все пішло не за планом. Всі спроби нареченого виправити ситуацію, марні. І навіть навпаки – стає тільки гірше. У підсумку він потрапляє за ґрати. А старання Каті звільнити коханого призводять до того, що і вона сідає з ним на одну лавочку.

У Оксани ж несподівано починаються перейми! Але Наталя Богданівна тут як тут і готова на все, аби допомогти невістці. Тарас обурюється, що мама повністю затьмарює його в допомозі Оксані і робить незграбні спроби довести, що він справжній батько. Що приводить за ґрати і його… в гості до наших молодятам, які встигли трохи раніше там влаштуватися.

Як проходить найнеймовірніше і неймовірно божевільне весілля дивіться в улюбленому серіалі Коли ми вдома. Нова історія в серії 69 від 28.12.2017.

Дивитися онлайн Коли ми вдома. Нова історія – 68 серія від 27.12.2017

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: