Серия 67 | 26.12.2017 | Сезон 3-4

Сьогодні герої серіалу Коли ми вдома. Нова історія вирішуватимуть дитячі проблеми, а Марина Макаренко – вчитиметься відпускати, адже Льошці вже давно пора йти в садок. Молода мама боїться, що не дай Бог щось трапиться, а її поруч не буде. Та й хто проконтролює краще, ніж рідна мати? Звичайно ж, Андрій спробує її переконати. А коли вмовляння не подіють – піде на крайні заходи і суворо заборонить дружині сидіти в садку.

Настя ж вважає, що хтось ображає її сина Дмитрика. Хлопець прийшов додому з синцем і боїться зізнатися в тому, що трапилося. Мати вирішує неодмінно розібратися в чому справа, але в процесі розслідування до них приходить якась дівчина. Невже це вона побила її улюбленого сина?

Ще одна героїня – Надія, сьогодні нарешті зрозуміє, що дуже балує онука. Вирішивши це виправити, бабуся спробує стати суворою. Але звідки їй знати у цьому сенс? Адже все життя вона була найдобрішою, лагідною та турботливою. І, звичайно ж, вона перегинає палицю.

Як герої серіалу Коли ми вдома. Нова історія впораються зі своїми батьківськими обов’язками? Дізнайтеся в серії 67 від 26.12.2017.

Дивитися онлайн Коли ми вдома. Нова історія – 66 серія від 25.12.2017

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: