Коли ми вдома

Ірина Андреєва: Народити дитину – це дійсно нові відчуття!

Ірині Андреєвій, яка виконує роль Оксани в серіалі «Коли ми вдома», за 5 сезонів зйомки вдалося повністю змінити своє життя. Адже, як і її героїня Оксана, актриса народила дитину! Як Ірині Андреєвій вдається все встигати і чому вона ніколи не візьме сина на знімальний майданчик – читайте в матеріалі.

0L2A9838

Ірино, в серіалі ви граєте роль Оксани – україномовної дівчини. Чи виникали у вас якісь труднощі з мовою?

Для мене українська – не рідна мова, але й не чужа. Я ії чую щодня і вважаю, що ми, актори, повинні звикати до деяких складнощів. І це одна зі складностей, до якої я вже звикла. Я думаю і розмовляю російською мовою, як і моя сім’я, але й українську мову я теж дуже люблю.

Чи є у вас секрети, як швидко підготуватися до зйомки?

Особливих магічних ритуалів немає, але єдине, до чого ми дійсно готуємося, – це до фізичних навантажень. Адже у нас робота фізична: ми повинні бути в хорошій формі. Тому потрібно не дозволяти собі нічого зайвого. А якщо навіть і дозволяти – то знати міру і знати, як себе буде вести організм в тих чи інших ситуаціях.

А як часто ви імпровізуєте на майданчику?

Якщо чесно, то завжди. Найчастіше мої партнери і команда дозволяють мені це зробити. І, слава Богу, у нас в команді працюють режисери, які толерантні в цьому сенсі. Адже без імпровізації це буде вимовляння мертвого тексту. І все. А так ми придумуємо жарти на ходу постійно. Круті репліки народжуються самі, без особливих зусиль. І на імпровізаціях буває багато живих, смішних штук, які виходять цікавішими, ніж прописаний спочатку текст.

Більше на тему: Тетяна Шеліга: підтримка людей — достобіса приємна штука!

В одному зі своїх інтерв’ю ви розповідали, що багато разів відмовлялися від своєї героїні. А що б ви змінили в її характері?

Єдине, що б я дійсно змінила, – переїхала б в окрему квартиру. Адже потрібно розуміти, що там не в характері питання. Там питання саме в метрах. І це, на мою думку, найбільша проблема пари.

А що найцікавіше було в 5 сезоні «Коли ми вдома»?

Моя Оксана народила дитину – і це головне. Цікаво ще те, що я теж народила дитину паралельно з моєю героїнею. Тому повірте, я знаю, що кажу. Це дійсно нові відчуття.

А ви берете дитину на знімальний майданчик?

Ніколи.

Більше на тему: Катерина Кістень зізналася, чому грає в реальному житті

А чому? Знаю, що багатьох акторів це часто виручає.

По-перше, брак звуку буде у кожному дублі, а другий момент – я ніколи в житті не зможу відволіктися на роботу. Тому що я ніколи в житті не відволічуся від дитини, щоб зайнятися роботою. Розумієте, я весь час буду йти до дитини, адже я ії не залишу. Чоловік теж буде проти, адже син ще маленький, йому тільки рік. Взяти дитину на роботу – це вихід, але точно не мій випадок.

А в чому були найбільші труднощі після того, як вже народили, і потрібно було їхати на зйомки?

Були проблеми зі сном! Весь час хочеться спати. Більше немає ніяких складнощів. Тільки здоровий сон. Але думаю, що з часом мені буде набагато простіше. Тому цінуйте своє здоров’я і сон!

Більше на тему: Кирило Бін — про те, хто поводився непрофесійно на знімальному майданчику «Коли ми вдома»

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: