| 10.11.2019 | 2019

Новим гостем кухні ранкового проєкту Прокинься з Ектором 9 випуск від 10.11.2019 стане популярний тренер програми Зважені та щасливі 9 сезон, ексхолостяк і таємна мрія кожної українки Іраклі Макацарія. Він приголомшить Ектора Хіменес-Браво не тільки своєю появою, а й неочікуваним кулінарним страхом – цвітною капустою. Як так вийшло, що проповідник правильного харчування всім серцем ненавидить такий корисний овоч? Усі подробиці шукайте в 9 випуску кулінарного шоу Прокинься з Ектором (2019).

Шеф-кухар відразу зрозуміє: переконати темпераментного грузина змінити смаковий світогляд – справа надскладна. Але для Іраклі Ектор приготує перевірені часом страви: цвітну капусту генерала Цо, зроблену за традиціями династії Цзінь; гарам масалу з індійських земель; шоколадний мус із цвітної капусти. Однак чи ризикне Іраклі Макацарія спробувати бодай одне суцвіття капусти? Відповідь далі.

Головна інтрига нового випуску – особисте життя зірки України та Грузії! Тільки на кухні Ектора Хіменес-Браво Макацарія розповість, що насправді пов’язує його з Мариною Боржемською та яка жінка точно сподобається йому. Усе це дивіться онлайн у програмі Прокинься з Ектором випуск 9 від 10.11.2019 на сайті СТБ.

Дивіться онлайн Прокинься з Ектором – всі випуски

Дивіться онлайн Прокинься з Ектором 8 випуск від 03.11.2019

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: