| 03.11.2019 | 2019

На кухню ранкового кулінарного проєкту Прокинься з Ектором 8 випуск від 03.11.2019 суддю популярних шоу Україна має талант і Танцюють всі, професійного хореографа Владислава Яму приведе ненависть до… селери! Так, так, один з найкорисніших продуктів світу не те що на смак не подобається танцівнику, а й на запах. Проте Ектор Хіменес-Браво точно знає, як зробити селеру головною героїнею раціону Влада Ями…

Рецепт шеф-кухаря програми Прокинься з Ектором від 03.11.2019 простий: три страви, багато розмов і море позитивних емоцій. З першим проблем не виникне, адже Ектор приготує справжні делікатеси для Влада: селеровий крем-суп із хрустким беконом і сиром; стри-фрай із яловичини та селери; тарт із селеровим кремом, ягодами та горіхами в карамелі. Уже навіть звучить смачно, правда? Але це тільки перша частина хитрого плану Ектора Хіменес-Браво. Здається Владові Ямі не залишиться іншого вибору, як полюбити ненависну селеру та станцювати їй танець кохання!

Дивіться онлайн 8 випуск недільного шоу Прокинься з Ектором (03.11.2019) і дізнайтеся не тільки смачні рецепти, а й подробиці життя хореографа.

Дивіться онлайн Прокинься з Ектором – всі випуски

Дивіться онлайн Прокинься з Ектором 7 випуск від 27.10.2019

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: