Выпуск 14 | 04.04.2017 | Сезон 3

Сьогодні в шоу «Давай поговоримо про секс» 3 сезон випуск 14 від 03.04.2017 ви дізнаєтеся все про особливості інтернаціонального сексу.

На проект звернулася 19-річна українка Дарина, яка вже два з половиною роки живе в шлюбі з 27-річним гвінейцем Пітером. Дівчина не може знайти спільну мову з чоловіком у ліжку. А винні у цьому культурні відмінності й особливості виховання. Дарина переконана, що її чоловік – егоїст, і, будучи типовим африканцем, зовсім не прислухається до її думки і навіть не намагається задовольнити свою кохану жінку. Через те, що Пітер навідріз відмовляється займатися з дружиною прелюдією, Дарина не встигає підготуватися до сексу і під час статевого акту не відчуває нічого, крім больових відчуттів. У відповідь на прохання дружини про ніжність, поцілунки і прелюдії, Пітер відповідає, що у них так не прийнято. Гвінеєць кожен день вимагає від дружини орального і анального сексу, а також повного підпорядкування у ліжку, посилаючись на те, що африканські жінки повинні у першу чергу думати про те, як задовольнити чоловіка, а не про власне задоволення.

Дивіться у програмі: чи вдасться Дарині перевиховати егоїстичного Пітера і, подолавши культурні відмінності, перетворити африканського альфа-самця на ніжного й уважного чоловіка? І яку шокуючу правду про чоловіка дізнається Дарина після перевірки Пітера на детекторі брехні?

Також наші експерти розкажуть: які складнощі в сексі найчастіше виникають в інтернаціональних родинах? Як обрізання впливає на якість інтимного життя? Чи є взаємозв’язок між расовою приналежністю і статевою конституцією? Які культурні традиції і особливості виховання можуть стати непереборною перешкодою на шляху інтернаціональної пристрасті? Чи правда, що українки – найпопулярніші наречені на міжнародному шлюбному ринку? І які найпоширеніші недоліки в українських дружин, з точки зору їх іноземних чоловіків?

Дивіться випуск «Особливості інтернаціонального сексу» від 03.04.2017 в шоу «Давай поговоримо про секс» прямо зараз!

Дивитися онлайн Давай поговоримо про секс 3 сезон випуск 14 від 03.04.2017

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: