Давай поговоримо про секс

Video: Давай поговоримо про секс 3 сезон: дивитися онлайн випуск 22 від 29.05.2017

Дивитися онлайн Давай поговоримо про секс 3 сезон випуск 22 від 29.05.2017
Дивіться також
Давай поговоримо про секс Сезон 3 Выпуск 22 Випуск 22. «Давай поговоримо про секс» 3 сезон. Шкідливі звички
Выпуск 22 | 30.05.2017 | Сезон 3

Сьогодні в шоу «Давай поговоримо про секс» 3 сезон випуск 22 від 29.05.2017 ви познайомитеся з двома парами, шлюб яких може розпастися через шкідливі звички.

24-річна Оксана вже втомилася терпіти чоловіка-хама. Вона постійно збирає за ним розкидані по квартирі речі, витирає від сечі ободок унітазу і вислуховувати нецензурну лексику на свою адресу. На початку стосунків дівчина думала, що перевиховає чоловіка, але в результаті, за шість років спільного життя ситуація тільки погіршилася. Найбільше Оксану засмучує те, що під час сексу чоловік почав критикувати її фігуру, порівнювати її з порно -актрісамі і вголос фантазувати про інтимну близькість з іншими жінками. Олександр же стверджує, що не збирається нічого міняти в своїй поведінці, адже дружина спочатку бачила, за кого виходила заміж, тому тепер нехай терпить.
Інша героїня Юля намагалася самостійно боротися зі шкідливими звичками чоловіка Віталія. Вона встановила будинку сувору дисципліну, заборонила йому користуватися кухнею без її присутності і намагалася привчити його дотримуватися елементарних правил особистої гігієни, відмовляючи йому в сексі. Але в результаті добилася лише того, що чоловік заявив, що не хоче більше жити у «концтаборі», перестав приходити ввечері додому і почав ночувати у машині.

Як експерти допоможуть парам? Невже лайки під час сексу допомагають отримати оргазм?
А також дізнайтеся методики, які допомогли Світлані Вольнової успішно перевиховати чоловіків!

Дивіться випуск «Шкідливі звички» від 29.05.2017 в шоу «Давай поговоримо про секс» прямо зараз!

Дивитися онлайн Давай поговоримо про секс 3 сезон випуск 22 від 29.05.2017

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: