Выпуск 14 | 04.04.2017 | Сезон 3

Сьогодні в шоу «Давай поговоримо про секс» 3 сезон випуск 14 від 03.04.2017 ви познайомитеся з міжнародною парою – Дашею і Пітером.

19-річна українка вже два з половиною роки живе з 27-річним гвінейцем Пітером. У них є спільна дитина, проте проблеми у парі пов’язані абсолютно не з появою первістка. Героїня не отримує ніякого задоволення у сексі, оскільки її чоловік думає лише про свою насолоду. Робить він це не навмисно – так прийнято в його культурі. Сама Даша ще жодного разу не отримувала оргазм, незважаючи за витривалість Пітера. Він може займатися сексом 16 разів за ніч. У відповідь на прохання дружини про ніжність, поцілунки і прелюдії, Пітер відповідає, що у них так не прийнято. Гвінеєць кожен день вимагає від дружини орального і анального сексу, а також повного підпорядкування в ліжку, посилаючись на те, що африканські жінки повинні в першу чергу думати про те, як задовольнити чоловіка. Шокуючою стане інша правда про чоловіка. Навіть після детектора він продовжував заперечувати факти свого життя.

У чому викрили Пітера? І де живуть найгарячіші чоловіки? Яке місце серед кращих коханців займають українці? І які поширені недоліки в українських дружин, з точки зору їх іноземних чоловіків?

Дивіться випуск «Особливості інтернаціонального сексу» від 03.04.2017 в шоу «Давай поговоримо про секс» прямо зараз!

Дивитися онлайн Давай поговоримо про секс 3 сезон випуск 13 від 27.03.2017

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: