Выпуск 13 | 28.03.2017 | Сезон 3

Сьогодні у шоу «Давай поговоримо про секс» 3 сезон випуск 13 від 27.03.2017 ви дізнаєтеся, чому гетеросексуальні жінки стають лесбіянками. Героями програми «Моя дружина пішла до іншої» стали відразу дві пари.

На проект звернувся Дмитро, для якого шоу – остання надія повернути дружину Юлію і зберегти сім’ю. Тим більше, пару пов’язує не тільки спільний побут, але і дитина. Чоловік і жінка прожили у цивільному шлюбі близько п’яти років. Спочатку все було чудово: Дмитро красиво і романтично доглядав, а у сексі думав не тільки про своє задоволення, але і намагався задовольнити цивільну дружину. Все змінилося після того, як Юлія народила дитину. З цього моменту Дмитро перестав сприймати її, як жінку, а почав ставитися до неї, скоріше як до домробітниці, яка піклується про нього, дочку і господарює. Дружина терпіла таке ставлення кілька років, поки одного разу не познайомилася у нічному клубі з дівчиною Надією. Через кілька днів Юлія вирішила забрати дочку і піти від чоловіка до неї.

Так само у програму звернулася пара, Лілія та Євген. Через часті тривалі відрядження по роботі, Євген постійно хвилюється, що рано чи пізно дружина піде до іншого чоловіка. Тому він прийняв рішення, що краще сам знайде для неї розраду і сексуального партнера, який зможе її задовольняти у його відсутність. Але, оскільки Євген досить ревнивий щодо інших чоловіків, він вирішив відшукати для дружини коханку. Лілія незадоволена такою пропозицією і хоче з’ясувати чи дійсно чоловік прагне задовольнити її сексуальні апетити або ж він підшукує коханку для себе?
Експерти розкажуть, які вчинки чоловіків можуть перетворити гетеросексуальну жінку на лесбіянку? Чи варто боротися з лесбійськими бажаннями тільки заради дитини? Як на формування орієнтації впливає перегляд порнографічних фільмів в ранньому віці? Ми проведемо цікавий експеримент і дізнаємося, якими виростають діти в гомосексуальних парах!

Дивіться програму «Моя дружина пішла до іншої» на шоу «Давай поговоримо про секс» вже зараз!

Дивитися онлайн Давай поговоримо про секс 3 сезон випуск 12 від 20.03.2017

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: