PCEtLSA8c2NyaXB0IGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWlkPSIxMjQ5Ig0KZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tZm9ybWF0PSJmdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1zaXRlX2lkPSJTVEJfRnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tY29udGVudF9pZD0ic3RiLnVhIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGxheWVyLnZlcnRhbWVkaWEuY29tL291dHN0cmVhbS11bml0LzIuMTEvb3V0c3RyZWFtLXVuaXQubWluLmpzIj48L3NjcmlwdD4gLS0+

Правила заповнення анкети

Правила заповнення анкети
1. Дані правила заповнення анкети створені ПрАТ «ММЦ-СТБ» (надалі – «Телеканал») для урегулювання правовідносин, які виникли між Телеканалом та особами, які заповнюють анкету на участь в телевізійній передачі – аудіовізуальному творі (надалі – «Телепередача» або «Проект»).
2. Анкета на учать в Телепередачі (надалі – «Анкета») для учасників віком до 14 років заповнюється батьками такої малолітньої дитини з урахуванням відповідей, наданих їхньою малолітньою дитиною.
3. Анкета на участь в Телепередачі для дітей віком від 14 до 16 років заповнюється такими дітьми самостійно з обов’язковим узгодженням змісту Анкети зі своїм батьком/матір’ю чи іншими законними представниками.
4. Факт заповнення Анкети, розміщеної на веб-сайті Телеканалу за посиланням _____________________, підтверджує повну згоду особи, яка її заповнює, з умовами Правил заповнення анкети (надалі – «Правила»).
5. Особа, яка заповнює Анкету, надає свою безвідкличну та повну згоду на свою участь або участь своєї дитини у Телепередачі за правилами, встановленими Телеканалом, з якими особа, яка заповнює Анкету, ознайомилися, згодна та зобов’язується їх дотримуватись і виконувати.
6. Особа, яка заповнює Анкету, гарантує і підтверджує, що вона або його дитина, інтереси якої вона представляє на законних підставах, виявила бажання взяти участь у Проекті добровільно, без примусу, за власним бажанням, ураховуючи свої захоплення, знання, хобі та світогляд.
7. Якщо особа, яка заповнює Анкету, чи дитина, інтереси, якої представляє особа, яка заповнює Анкету за неї, буде відібрана для участі у Телепередачі, батькам такої дитини (для дітей віком до 14 років) або самій дитині та її батькам (для дітей віком від 14 до 16 років) буде запропоновано підписати відповідну угоду про участь дитини в Телепередачі.
8. Угода про участь в Телепередачі є обов’язковою умовою участі дитини в Телепередачі. Відмова від підписання такої угоди тягне за собою одноособову відмову Телеканалу від участі дитини в Телепередачі.
9. Факт заповнення Анкети на веб-сайті Телеканалу за посиланням ____________ жодним чином не зобов’язує Телеканал залучати дитину до участі в зйомках Телепередачі. Анкета є заявкою на участь у зйомках, яка надається Телеканалу для ознайомлення з особою-кандидатом на учать в Телепередачі та для розгляду та прийняття одноосібного рішення щодо визначення особистостей учасників Телепередачі (що є остаточним, що не підлягає зміні, оскарженню і роз’ясненню).
10. Телеканал повідомляє про залучення до зйомок Телепередачі особам, які заповнювали Анкету, на веб-сайті Телеканалу за посиланням ____________________.
11. Особа, яка заповнює Анкету, підтверджує, що всі відомості, викладені в Анкеті, є правильними, достовірними, повними, правдивими, відповідними дійсності, не є конфіденційними, не є таємними; їх надання та подальше використання Телеканалом не може бути розцінено як порушення прав будь-яких осіб.
12. Особа, яка заповнює Анкету, надає згоду і дозвіл Телеканалу на перевірку, збір із загальнодоступних джерел відомостей про себе або свою дитину, членів своєї сім’ї, а також використання зібраної таким чином інформації.
13. У разі виявлення неточності, хибності, неповноти, невідповідності дійсності всієї або будь-якої частини інформації, яка надана або буде надана Телеканалу особою, яка заповнює Анкету, така обставина є підставою для відмови у подальшому розгляді Анкети, відсторонення особи, яка заповнює Анкету, чи її дитини від участі в зйомках, або відмови в допуску особи, яка заповнює Анкету або її дитини до участі у Телепередачі.
14. Особа, яка заповнює Анкету, добровільно і усвідомлено надає Телеканалу згоду та дозвіл збирати відомості/дані (про себе, членів своєї сім’ї, свою дитину), використовувати, обробляти всіма можливими способами (в т.ч. – оприлюднення і публічне повідомлення) як самостійно, так і з правом використовувати дані третіми особами. Метою використання, обробки зазначених вище даних є реалізація відносин у сферах телекомунікації, культури, дозвілля, соціальної діяльності, реклами, виробництва (подальшого використання) телепередач-аудіовізуальних творів (а також їх рекламування, промотування), в будь-яких інших творчих, журналістських сферах, а також виробництва, подальшого використання об’єктів інтелектуальної власності будь-якими способами, виробництва друкованої та електронної продукції інформаційно-розважального характеру, у сфері бухгалтерського та податкового обліку, телекомунікаційних послуг, рекламування, анонсування та промотування будь-яких об’єктів інтелектуальної власності, та інших цілях, встановлених Телеканалом. Термін зберігання і використання даних, відомостей не обмежується.
15. Особа, яка заповнює Анкету, надає Телеканалу однозначний і беззастережний дозвіл на використання і обробку своїх персональних даних або персональних даних своєї дитини, персональних даних членів своєї сім’ї, які викладені в Анкеті або які будуть надані такими особами в подальшому додатково.
16. Особа, яка заповнює Анкету, повідомлена та не заперечує про включення даних про себе або свою дитину, членів своєї родини в базу персональних даних.
17. Телеканал отримує дозвіл змінювати мету використання персональних даних, зазначених в Анкеті чи отриманих додатково від особи, яка заповнює Анкету, її дитини, членів своєї родини без відповідного повідомлення про це особи, яка заповнює Анкету.
18. Особа, яка заповнює Анкету, в повній мірі ознайомлена зі своїми правами, правами своєї дитини, правами інших членів своєї сім’ї, які представляє особа, яка заповнює Анкету, передбаченими Законом України «Про захист персональних даних» та іншим законодавством України в даній сфері.
19. Особа, яка заповнює Анкету, дозволяє доступ третім особам до своїх персональних даних, персональних даних своєї дитини, персональних даних інших членів своєї сім’ї, усвідомлює і підтверджує, що наявні у Телеканалу про неї, членів моєї сім’ї, про її дитинну дані не будуть оновлюватися.
20. Заповнення даної Анкети є достатнім і єдиним необхідним підтвердженням того, що особа, яка заповнює Анкету, надала Телеканалу всі необхідні та передбачені законодавством України згоди і дозволи на обробку, використання, передачу (поширення) своїх персональних даних, персональних даних членів своєї сім’ї, персональних даних своєї дитини, виключно в цілях, зазначених вище, а також того, що такій особі Телеканалом надана вся необхідна інформація про бази даних, її права, права членів її сім’ї, її дитини, як суб’єкта персональних даних, про особу – Замовника, якому Виконавцем передаються свої персональні дані.
21. Особа, яка заповнює Анкету, надає дозвіл на ознайомлення з Анкетою необмеженому колу осіб (на розсуд Телеканалу).
22. Особа, яка заповнює Анкету, підтверджує і гарантує, що вона ознайомлена з порядком використання відомостей/даних Анкети, що не вимагає (і не буде вимагати в майбутньому) направлення їй будь-яких повідомлень про обробку, передачу третім особам відомостей/даних з Анкети, зібраних даних про неї, її дитину, членів її сім’ї, джерела їх збору, враховуючи творчий і журналістський характер використання таких даних/відомостей Телеканалом.
23. Особа, яка заповнює Анкету, ознайомлена з своїми правами та правами осіб, які надали їй дозвіл щодо надання їх даних Телеканалу, щодо обробки таких даних, цілей збору і обробки даних, і строків їх збирання, обробки та зберігання, переліку осіб, яким такі дані/відомості можуть бути передані Телеканалом.
24. Особа, яка заповнює Анкету, надає Телеканалу дозвіл на здійснення фото-, відеозйомок за участі себе та/або своєї дитини у відборі Телепередачі та інших телепередач, на використання фото, відеоматеріалів, наданих нею, а також створення і використання фото-, відеоматеріалів, які будуть створені в процесі відбору (кастингу) учасників зйомок, будь-яким способом (у будь-якій формі та обсязі) без обмеження по термінам і території використання (з правом передачі третім особам).
25. Особа, яка заповнює Анкету, надає згоду щодо використання Телеканалом будь-яким способом (у будь-якій формі та обсязі) без обмеження по термінам і території використання (з правом передачі третім особам) створеного нею або його дитиною відеоролику для участі у Телепередачі.
26. Особа, яка заповнює Анкету, гарантує, що має право заповнювати таку Анкету у відповідності до п.п. 1, 2 даних Правил.
27. Батьки чи інші представники, які заповнюють Анкету від імені своїх малолітніх дітей підтверджують, що вони являються законними представником такої дитини, і володіють достатніми повноваженнями для заповнення Анкети від імені дитини, надання прав і дозволів, угод, які вказані в даних Правилах.
28. Надані за даними Правилами гарантії та дозволи не порушують (і не порушаватимуть) права третіх осіб, є дійсними; в іншому випадку особа, яка заповнює Анкету та погодилась з даними Правилами, зобов’язується компенсувати Телеканалу завдані нею збитки.
29. Особа, яка заповнює анкету від імені своєї малолітньої дитини, гарантує наявність згоди другого з батьків на участь дитини у Телепередачі.
30. Ознайомленням та підтвердженням своєї згоди з даними умовами заповнення Анкети є факт заповнення Анкети на веб-сайті телеканалу за посиланням ______________________ та проставлення відмітки  на веб-сайті Телеканалу, де розміщена Анкета, відмітки , яка свідчить про ознайомлення та безапеляційне погодження з умовами викладеними в Правилах.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: