Моя правда

Про проект

Їхнє життя – це світло софітів, оплески, корзини квітів і віддані шанувальники. Але чи завжди це синоніми безтурботного і щасливого особистого життя? Що приховують за зовнішнім благополуччям кумири мільйонів? Які таємниці вони зберігають, посміхаючись в об’єктиви фотоапаратів? Про це розповість «Моя правда».

Герої програми – популярні актори, співаки, телеведучі та інші успішні публічні люди. У цьому проекті вони постають без прикрас, звичайними людьми зі своїми життєвими проблемами, любовними історіями, мріями і спогадами дитинства.

Чому Богдан Ступка так і не зміг помиритися зі своїм сином? Що за чоловік став причиною самотності Наталі Могилевської? Чому Юлію Плаксіну покинули батьки? Які моменти з дитинства Андрія Іскорнева нагадують йому фільм жахів? Чому не може завагітніти Руслана? Це лише деякі історії, якими герої програми відверто діляться з глядачами, в черговий раз доводячи, що ціна за популярність буває занадто висока.

Фото і відеоархіви, ексклюзивні інтерв’ю, невідомі раніше факти, думки друзів і знайомих – все це тільки в «Моїй правді» на телеканалі СТБ.

Свяжитесь с нами по телефону: (044) 501-98-98, 501-98-99