Моя правда

Батько-мільйонер Ектора Хіменес-Браво змушував своїх дітей голодувати

Мало хто знає, що найуспішніший суддя «МастерШеф» Ектор Хіменес-Браво в дитинстві голодував. Читайте, через що пройшов всесвітньо відомий кулінар і чому батько Ектора приховував свої мільйони від сім’ї.

Суддя Мастер Шеф Ектор Хіменес-Браво в дитинстві голодував: інтерв’ю проекту Моя Правда

На батьківщині – в Колумбії – Ектор не був майже двадцять років. Тільки для документального проекту «Моя правда» відомий шеф-кухар погодився поїхати додому. У центрі колумбійського міста Букараманга стоїть скромний будиночок, який належить матері Ектора Хіменеса-Браво – сеньйорі Археніс. І саме сюди після 20 років відсутності, приїхав її молодший син. У будинку зібралася вся рідня Ектора. Бракує тільки одієї людини – батька Ектора – дона Хіменеса, так як його вже більше року немає в живих.

Ектор не може згадувати папу без сліз. І не тільки тому, що до цих пір не оговтався від втрати. А й тому, що навіть в дитинстві він бачив фото тата значно частіше, ніж самого батька. А почалися складні відносини між татом і сином ще до народження хлопчика.

«Коли я завагітніла Ектором, мій чоловік не надто зрадів. Він сказав: «Досить, досить! Я більше не хочу дітей! »- розповіла сеньйора Археніс, мама шеф-кухаря.

Зараз, згадуючи про це, донья Археніс сміється, а 43 роки тому готова була розплакатися. Адже на той момент вона вже встигла народити чоловікові двох дітей і давно звикла до того, що його ніколи не буває поруч.

«У тата було … Як це? А! Ідеальне алібі. Цим алібі була робота », – каже Ектор.

Археніс було всього 15 років, коли вона почала жити з доном Хіменесом. Тоді вона думала, що тепер її мрії стануть реальністю. Однак все, що її чекало – маленька зйомна кімнатка, голодні діти, безсонні ночі в роботі і рідкісні зустрічі з коханим через його постійну зайнятість.

«Папа був дистриб’ютором побутової техніки. Часто їздив у відрядження по роботі. Бувало ці поїздки затягувалися на тижні, а то й на місяці, тому він рідко бував удома. Але мама завжди чекала його з посмішкою і ніколи не дорікала», – згадує Клавдія, сестра Ектора Хіменес-Браво.

Якби тоді Археніс знала, що її гаряче улюблений чоловік, який рахував кожну копійку і економив на всьому, в тому числі і на своїх дітях, насправді – мільйонер і власник мережі магазинів побутової техніки, обманює її…

Яка правда про дона Хіменеса шокувала жінку і її дітей ще більше ніж приховування мільйонних статків? Чого досі Ектор не може пробачити рідному батьку навіть після його смерті? Чому всесвітньо відомий кулінар не приїхав навіть на похорон батька?

Video: Суддя Мастер Шеф Ектор Хіменес-Браво в дитинстві голодував: інтерв'ю проекту Моя Правда

Мало хто знає, що найуспішніший суддя Мастер Шеф Ектор Хіменес-Браво в дитинстві голодував. Читати, через що пройшов суддя в дитинстві і чому батько Ектора приховував свої мільйони від сім'ї

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Читайте також