МастерШеф
Ектор Хіменес-Браво
МастерШеф

Ектор Хіменес-Браво – володар безлічі кулінарних нагород, в 2011 році отримав звання World Master Chef від товариства «World Master Сhef», Лондон; дійсний член всесвітнього співтовариства кулінарів Chaîne des Rôtisseurs, існуючого з 1248 року, в яку входять кращі шеф-кухарі світу.

Народившись в Колумбії, з гордістю прийняв громадянство Канади, яка стала для нього новим будинком.

Привиті в дитинстві сімейні цінності та любов до їжі, процес збору всієї сім’ї і ритуали домашніх обідів дали поштовх до творчого розвитку Ектора. Закінчивши школу образотворчих мистецтв, Ектор широко використовував отримані знання у своїй кулінарній майстерності. Зіцікавленість і креативність привели Ектора до дверей Національної кулінарної школи в Боготі.

Слава про молодого і енергійного шеф-кухаря і його досвід в кращих п’ятизіркових готелях Боготи відкрили йому нові висоти в кар’єрі. Вже в 1999 році Ектор стає шеф-кухарем одного з найрозкішніших готелів США – Hilton Boston Back Bay.

«Це був дуже цікавий досвід, — згадує Ектор. — Нові люди, нові враження, зовсім інша філософія приготування їжі. Робота в цьому чудовому місці дала можливість зрозуміти своє коріння, дізнатися справжню сутність кулінарії і втілити все це на практиці. Тому можна сказати, що моя кар’єра ділиться на дві частини — до Hilton і після».

Новий поворот у кар’єрі Хіменес-Браво стався після однїєї  із закритих вечерь в Hilton, на якому була присутня група готельєрів з Канади.

Захоплені майстерністю шеф-кухаря , вони попросили його про зустріч, на якій запропонували Ектору контракт на відкриття нового готельного комплексу Brookstreet Hotel and Resort в Оттаві. Влаштувавшись у Канаді, Ектор Хіменес-Браво очолював різні ресторани, які неодноразово входили до ТОП-10 найкращих закладів країни.

Ектор Хіменес-Браво, відомий канадський шеф ​​-кухар, не бажаючи зупинятися на досягнутому, вирішив зробити новий крок у кар’єрі. Разом зі своєю валізою, повною інструментів шеф-кухаря, креативністю та пристрастю до їжі Ектор вирушає за океан підкорювати нові горизонти. У наступні роки він очолював команди кухарів в кращих закладах Санкт-Петербурга, Мальдів, Сінгапуру і Гонконгу.

У 2009 році Ектор приймає пропозицію від компанії InterContinental Hotel Group про відкриття InterContinental Kiev в Україні, яка довгий час привертала його своєю автентичністю і новизною. Паралельно Ектор Хіменес-Браво розробляє концепції для інших ресторанів компанії-власника.

Ектор завжди удосконалював свої знання, паралельно з роботою шеф-кухаря він отримав дипломи (магістр MBA, магістр кулінарного мистецтва) Бостонського Університету, а також був сертифікований престижним Канадським Кулінарним Інститутом.

Величезний практичний досвід і співпраця з кращими ресторанами і готелями дозволили Ектору створити свій власний і неповторний кулінарний стиль — Nuevo Latino, в якому латиноамериканська пристрасність змішується з французькою елегантністю і азіатської витонченістю.

Сьогодні Ектор Хіменес-Браво сконцентрований на своїй компанії Bravo Restaurant Group, яка управляє його новими ресторанами та Міжнародної кулінарної академією в Канаді та Україні. Інший напрямок у роботі компанії — розробка ресторанних концепцій для країн Північної Америки та СНД.

У вільний від компанії час Ектор пише книгу про свої джерела натхнення і спогади, про подорожі і кулінарні смаки на різних континентах і про те, що молоді шеф-кухарі повинні знати для досягнення успіху.

На телеканалі СТБ Ектор Хіменес-Браво був суддею проєкту «Кулінарна Династія», кулінарним експертом шоу «Все буде добре» і «Все буде смачно!», ведучим ранкового кулінарного шоу «Прокинься з Ектором».

Ектор — незмінний суддя в українській версії проєктів «МастерШеф», «МастерШеф. Професіонали» і «МастерШеф. CELEBRITY».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: