Наречена для тата

Video: Наречена для тата випуск 8: дивитися онлайн шоу від 20.03.2018

Дивитися онлайн Наречена для тата випуск 8 від 20.03.2018. Нове романтичне шоу телеканалу СТБ 8 випуск Наречена для тата дивіться онлайн прямо зараз
Дивіться також
Наречена для тата Выпуск 8 Наречена для тата: випуск 8 від 20.03.2018
Выпуск 8 | 20.03.2018 | Сезон 1

У 8 випуску Наречена для тата від 20.03.2018 герої продовжать будувати відносини. За час проведений на проекті, пари встигли прив’язатися один до одного. Сьогодні ми дізнаємося багато цікавих фактів, які татки приховували від своїх наречених.
З’ясування відносин між Антоном і Ангеліною привели до того, що чоловік зірвався і пішов на зустріч з колишньою дружиною. За відсутності Антона дівчина зайшла і прочитала його особисту переписку в соціальних мережах, де він зізнавався дружині в коханні. Чи піде Ангеліна після цього від Антона? Або ж чоловік зможе виправдати свою переписку?
Не до кінця з’ясовані стосунки і у Юри Шпильки і Тані. Вони відправляються в Мукачево, де намагаються розставити всі крапки над і. Дівчину найбільше турбує те, що Юрій спілкується зі своєю колишньою дружиною. Тому вона вирішила зателефонувати дружині і роз’яснити, хто тепер господиня в домі. Чи сподобається чоловікові така витівка Тетяни?
У Марата і Вікторії теж перешкода – третій зайвий. Для Арсена пара організувала прем’єру блогу, куди прийшла і екс-дружина героя. Вона розповіла Вікторії про те, що Марат змінює дівчині. Як відреагує на таку новину Віка? І чи дійсно Марат їй зраджує?
Юля продовжує налагоджувати дружбу з Зоєю і вирішує зайнятися прибиранням в квартирі разом з нею. Але в підсумку жінка доводить дівчинку до сліз. Чи вийде у Юлі налагодити спілкування з донькою Михайла? Дізнайтеся всі подробиці в проекті Наречена для тата у випуску 8 від 20.03.2018.

Дивитися онлайн Наречена для тата випуск 7 від 13.03.2018

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: