Наречена для тата

Video: Наречена для тата випуск 7: дивитися онлайн шоу від 13.03.2018

Дивитися онлайн Наречена для тата випуск 7 від 13.03.2018. Нове романтичне шоу телеканалу СТБ 7 випуск Наречена для тата дивіться онлайн просто зараз
Дивіться також
Наречена для тата Выпуск 7 Наречена для тата: випуск 7 від 13.03.2018
Выпуск 7 | 13.03.2018 | Сезон 1

Сьогодні в реаліті-шоу Наречена для тата випуску 7 від 13.03.2018 бажання героїв здійсняться. Але чи про таке вони мріяли? Михайло Вірич, наприклад, запросив Юлю на танці. Дівчина в захваті від такої уваги, адже вона шалено любить сальсу, а відвідати майстер-клас – її мрія. Але чи такий сюрприз хотів зробити Михайло? Адже дівчина дуже сподобалася хореографові, він приділяв їй багато уваги, робив компліменти. І в Михайлі заграли ревнощі. Куди їх приведуть шалені танці, і чи поїде пара в боулінг, де на них чекають друзі Юлії?

Паша тим часом вирішив налагодити стосунки з Людою та запросив її на майстер-клас з живопису. Чоловік хотів створити для своєї жінки атмосферу свята і знайти з нею контакт. Незважаючи на те, що сюрприз вдався на славу, і Людмилі сподобалося, Паша і тут примудрився все зіпсувати. Від того, що у нього не виходило керувати пензлем, Паша вирішив керувати Людою та нервувати, через це вони посварилися. Чи зможе жінка в черговий раз стерпіти його витівки? Або ж похід на майстер-клас стане для пари фіналом?

В точно такій же підвішеній ситуації опиниться пара Юри Шпільки і Тані. В якості сюрпризу для Тані чоловік підготував приїзд її батька. Але Григорію Миколайовичу абсолютно не сподобалося те, як вони живуть. Він виявився категорично проти того, щоб його дочка ставала селючкой. А чого хоче сама Таня? Чи готова вона з головою зануритися у типове сільське життя? Проект Наречена для тата у випуску 7 від 13.03.2018 покаже, хто з пар дійсно готовий до стосунків, а кому вже давно пора збирати валізи. Не пропустіть! Фінал реаліті-шоу вже зовсім близько.

Дивитися онлайн Наречена для тата випуск 6 від 06.03.2018

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: