Наречена для тата

Video: Наречена для тата випуск 6: дивитися онлайн шоу від 06.03.2018

Дивитися онлайн Наречена для тата випуск 6 від 06.03.2018. Нове романтичне шоу телеканалу СТБ 6 випуск Наречена для тата дивіться онлайн прямо зараз
Дивіться також
Наречена для тата Выпуск 6 Наречена для тата: випуск 6 від 06.03.2018
Выпуск 6 | 06.03.2018 | Сезон 1

У реаліті-шоу «Наречена для тата» у випуску 6 від 06.03.2018 глядачів, як завжди, чекає багато захоплюючого і цікавого. Сьогодні ви дізнаєтеся, як Юля підготує Зою до свята осені. А також як відреагували подруги Тані на те, що їй доведеться переїхати в село? Пари намагаються налагоджувати свої відносини, вчаться поступатися один одному, піклуватися, і сьогодні ми побачимо їх старання.
У Зої сьогодні в школі буде проходити свято осені. Тому Юля всіляко намагається зробити для неї найкраще вбрання, але в підсумку у неї не виходить. І дівчинці доводиться йти в вишиванці, а не в костюмі осені, як планувалося спочатку. Через те, що у дівчинки не підходящий наряд, у неї відбирають роль. Маленьку це дуже засмучує. Чи відчуває себе винуватою майбутня мама в ситуації, що склалася?
Наступна пара «Наречена для тата», Юра і Таня, у випуску 6 від 06.03.2018 відправляються в Черкаси, де проживає героїня. Там дівчина знайомить свого нареченого з подругами. Але вони шоковані, що Тетяні доведеться переїхати в село з такого мегаполісу, як Черкаси. А ще Юра дізнався, що Таня проходила кастинг і на інше шоу, тому він передбачає, що дівчина просто хоче стати відомою особистістю. Чи дійсно Тетяні потрібна слава?
Ще одна пара, Марат і Віта, займаються підготовкою до презентації блогу Арсена. Адже вони хочуть, щоб все пройшло на вищому рівні, і дитина була задоволена. Чи впораються вони з цим завданням в проекті «Наречена для тата» у випуску 6 від 06.03.2018?
У Паші і Людмили тривають розбіжності. Коли вони намагаються помиритися, то знову ж лаються і ніяк не можуть знайти спільну мову. Чи вийде у них побудувати сім’ю?
У пари Антона і Ангеліни немає часу побути наодинці з-за дітей. Чи зможе пара знайти час для себе?
Всі подробиці дивіться онлайн в новому реаліті-шоу «Наречена для тата» 6 випуск від 06.03.2018.

Дивитися онлайн Наречена для тата ввпуск 5 від 27.02.2018

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: