МастерШеф

Хто став переможцем 13 сезону проєкту «МастерШеф»?

Залишається кілька випробувань до того, як країна дізнається ім’я найкращого кулінара-аматора 13 сезону «МастерШеф». Та до суперфіналу дійшла лише одна пара. Ірина з Владом, або Аліна з Альоною? Все визначили професійні навички учасників на кухні. Хто пішов за крок до перемоги? А хто переміг у 13 сезону кулінарного шоу «МастерШеф» — читайте в матеріалі STB.UA.   

Хто виграв МастерШеф 13: Аліна Бурик

Хто виграв МастерШеф 13: Аліна Бурик

«Ви будете працювати за однією поверхнею з людиною, з якою вже сьогодні зіткнетеся за кубок чемпіона. Ваші напарники — це саме ті, з ким ви готові йти до кінця. Нагадаємо, що ваші пари сформувалися у минулому випуску, де поєдналися ваші продукти та час. Давайте поговоримо і про ваше кулінарне завдання. Його ми сформулювали словом: “Шоу-стоппер”. Це центральний експонат виставки, що привертає увагу великої кількості відвідувачів. Зауважте, це історичний момент. Ви перші, чиє завдання полягає в тому, що потрібно приготувати одну на двох страву, яка стане “шоу-стоппером”», — повідомили судді.

Хто виграв МастерШеф 13: Аліна Бурик

Ірина та Влад обрали концепцію поля та урожая. З пюре вони відтворили поле, додали філе качки, лук порей та моркву. «Дуже логічна страва», — саме так прокоментували фіналісти свою роботу.

Альона та Аліна подали курячу ніжку в беконі із печеним гарбузом та еспумою. Ставку зробили на презентації з азотом, яку зробили на очах у суддів.  

«Ви гідно боролися. Одна страва вирвалася вперед з точки зору кулінарного прогресу. Саме тому одна з ваших пар перемагає і проходить у суперфінал. І це Аліна та Альона», — повідомили судді ім’я суперфіналісток.   

Хто виграв МастерШеф 13: Аліна Бурик

Хто виграв МастерШеф 13: Аліна Бурик

Тож за крок до перемоги проєкт залишають Владислав Кецмур та Ірина Пруднікова. 

Хто переміг у 13 сезоні проєкту «МастерШеф»?  

Аліна Бурик та Альона Московченко стали суперфіналстками. Саме вони подолали довгий шлях у 18 тижнів, вдосконалюючи свої навички на найголовнішій кухні країни. 

Хто виграв МастерШеф 13: Аліна Бурик

Альона обрала концепцію «Шлях до мрії», яка складається з багатьох етапів і кроків. На закуску подала моркву, адже з дитинства вона готувала саме з тих продуктів, які були на городі. На основе — камбалу. Адже це пряма асоціація з Одесою, де Альона зустріла найголовнішу людину свого життя — чоловіка. І на десерт «Я зараз», як прокоментувала суперфіналістка третю складову. Мак, обліпиха і шоколад.

Хто виграв МастерШеф 13: Аліна Бурик

Аліна готувала романтичну вечерю під супровід української поезії. Кожна страва викликала різні емоції. Так само як і різні рівні стосунків: закоханість, кохання і стабільна надійна любов.  

Хто виграв МастерШеф 13: Аліна Бурик

«Найголовніше — ми сьогодні побачили неймовірний зріст наших суперфіналістів. Глибокий зміст їх страв — це довели. От і все. Минуло три години готування, дегустування позаду. Ім’я переможниці вже тут — у наших серцях та у конверті. Переможницею 13 сезону “МастерШеф” стає Аліна Бурик», — оголосили судді.  

Хто виграв МастерШеф 13: Аліна Бурик

Більше про переможницю 13 сезону «МастерШеф» Аліну Бурик читайте тут.   

Хто виграв МастерШеф 13: Аліна Бурик

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також
banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: