МастерШеф

«МастерШеф»-12: абсолютна влада аматорів у 14 випуску

Абсолютна влада на кухні «МастерШеф»-12! Вперше на аматорів не чекатимуть судді. Повна самостійність на кухні та право самим бути суддями. Кулінарний булінг, чорний список і сумнівна чесність, — все це про 14 випуск шоу «МастерШеф»-12. Не пропустіть у суботу, 2 грудня, о 19:00 на СТБ!

МастерШеф 12 сезон 14 випуск: анонс від 02.12.2023

14 тиждень «МастерШеф»-12 розпочнеться доволі неочікувано. Адже аматори завітають на порожню кухню. Там на них вперше не чекатимуть судді. Але вони точно залишать учасникам повідомлення. У новому випуску кожен матиме право стати суддею! Чиї страви відправлять до списку аутсайдерів? Невже чиюсь взагалі вирішать не куштувати? І наскільки це чесно? Повна анархія зупиниться з несподіваною появою суддівської трійки!

А от у другому конкурсі пригадають видатного українського Казимира Малевича, чиє ім’я увійшло в історію світового мистецтва. Тільки нещодавно світ дізнався, що він українець, киянин, а не «russian painter». Тож завдання про це зізнання у любові одному з видатних талантів української землі. Учасники доводитимуть, що українці не забувають свої предків.  

Більше на тему: «МастерШеф»-12 випуск 13: Як підставити суперника і не потрапити в халепу самому

Кожен отримає роботу Малевича в стилі супрематизму, яку повинен буде відтворити у себе на тарілці. Як працювати з різними геометричними формами? Чи навчилися аматори доводити страву не тільки до смаку, а й до яскравих кольорів?

Не пропустіть вже цієї суботи, 2 грудня, о 19:00 на телеканалі СТБ 14 випуск проєкту «МастерШеф»-12.  

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також
banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: