МастерШеф

Інтерв’ю з переможцем «МастерШеф»-11 Богданом Шинкарьовим

Зовсім нещодавно талановитий Богдан Шинкарьов професійно грав у покер і подорожував по світу. Проте його життя кардинально змінилося після перемоги в найкращому кулінарному шоу країни «МастерШеф». Чим Богдан живе тепер? І які плани в переможця на майбутнє? Читайте просто зараз!

Переможець МастерШеф  11: інтерв'ю з Богданом Шинкарьовим

Що казали рідні, коли дізналися, що ви стали переможцем «МастерШеф»? Чи думали ви, що дійдете до самісінького фіналу?

Чесно зізнаюся, що родичі не знали про те, що я переміг, поки йшло шоу. Мені здається, що так цікавіше, ну і не можна було розповідати за контрактом. Але ніхто в це не вірив, бо навряд хтось із моїх друзів або знайомих, родичів думав: «А, ось він поїхав, він повинен тут перемогти!». Ти ніби взагалі не думаєш про таке. Навіть якщо хтось із моїх знайомих потрапив якесь шоу, ти думаєш: «Ну, круто, що поїхав, а вигравати будуть якісь інші люди» (Сміється. ― Прим. ред.). Точно так само і в мене. Щодо того, чи думав я, що дійду до кінця, то я думав, що було б круто побачити Олю, Ектора і Володимира вживу, ― і це вже для мене було круто! Потрапити на кастинг було б хорошим результатом. Уже потім, коли ти доходиш до цієї цілі, коли ти їх бачиш, коли проходиш в 100, 50, 20 кращих кухарів-аматорів, з кожним днем твої цілі зростають. Я не з тих людей, які прийшли на «МастерШеф» і одразу кажуть: «Я виграю це шоу!». Ні. Моя ціль була не вилетіти завтра і зробити все для цього. Щодня я вчився, читав і думав про кулінарію. Коли Володимир Ярославський десь після того, як нам видали кітелі, спитав, чи готові в нас фінальні меню, у мене взагалі воно було не готове, тому що весь мій вільний час ішов на те, аби навчитися і показати свої скіли в наступному конкурсі. Коли підійшов момент суперфіналу і ми боролися за прохід до нього, тоді так, я вже конкретно завівся!

Переможець МастерШеф  11: інтерв'ю з Богданом Шинкарьовим

Який конкурс на «МастерШефі» був ваш улюблений?

Напевно ті, в яких я виграв (Усміхається. ― Прим. ред.). У мою трійку улюблених увійшли: конкурс, де вибирали лідерів і ми бігали в коронах; конкурс, де треба було створити свій ресторан, і конкурс, де нам дали фішки і ми розподілили місця, хто з нас сильніший учасник. Хоча мені теж дуже сподобалися майже всі конкурси в кітелях, на ерудицію. Я точно можу назвати два тих, які не полюбилися: з архітектурою і з українською літературою.

Чи хотіли б ви прийти на «МастерШеф. Професіонали»?

Я хотів би прийти точно. Нехай вони мене нагодують, а я просто оціню страви. Це моє улюблене заняття (сміється. ― Прим. ред.). А якщо серйозно, то, звичайно, хотів би, але не зараз. Поки я себе не вважаю професіоналом. Мені дуже радісно за те, що я став найкращим аматором України цього року, але все ще поки аматором. Можливо, я й можу конкурувати з професійними кухарями, але на середньому рівні. Все-таки на «МастерШеф. Професіонали» приходять майстри, найкращі з кращих, амбіційні учасники, і з ними все-таки мені змагатися рано. Спочатку треба набратися досвіду та знань, які зроблять мене професіоналом своєї справи, і як мінімум набратися досвіду роботи на кухні, подивитися, як усе це працює. На все це потрібен час, і думаю, зараз бігти в наступний сезон не варто, а варто зайнятися іншими речами. Та коли-небудь ― чому б і ні? Повернутися на кухню «МастерШеф»завжди радісна подія! 

Переможець МастерШеф  11: інтерв'ю з Богданом Шинкарьовим

Що для вас «МастерШеф»?

Перш за все, для мене «МастерШеф» ― це змагання. Так склалося, що в житті я люблю суперництво. Колись я грав у КВК, покер, тепер «МастерШеф». Мені подобається змагатися з іншими людьми, подобається перемагати. Це одне з найприємніших відчуттів. Тому мені дуже важко даються поразки, яких теж було багато в моєму житті. На «МастерШефі» ми щодня боролися за звання найкращого кухаря-аматора. І я вирішив, що на страху і камерах я взагалі не буду фокусувати увагу, а сконцентруюся на головному. Для мене «МастерШеф» відрізняється від інших розважальних шоу. Адже воно справді про кулінарію, боротьбу і знання. Тому я пишаюся тим, що я став переможцем. Тут ти не просто прийшов узяти участь і поторгувати обличчям, тут ти показуєш свої вміння, навички і знання. Мені взагалі здається, що за такими шоу ― майбутнє.  

Як змінилося ваше життя після шоу?

Одразу після фіналу я відпочивав, тому що і морально, і фізично я був повністю виснажений. Це була справжня гра на виживання! Думаю, що складніших 2―3 місяців життя в мене ще не було! Усі ці тижні я разом з глядачами дивився шоу, відпочивав. Поки що все моє життя крутиться навколо «МастерШефа». Мене впізнають люди, з родичами ми говоримо про зйомки шоу, з дружиною, друзями і т.д. 

Переможець МастерШеф  11: інтерв'ю з Богданом Шинкарьовим

 Чи думаєте ви про те, щоб відкрити власний заклад?

Знаєте, будь-який хлопець мріє створити свій рок-гурт і відкрити бар! Я пішов трішки далі, хочу відкрити свій ресторан. Та, звичайно, треба дивитися реально на речі: це дуже дорого. Я абсолютно адекватна людина і розумію, що це дуже великі гроші. Плюс, в умовах коронавірусу потрібно розуміти, що це дуже ризикована затія. Тут не все вирішує просто смачна їжа. Тут треба підійти з економічної точки зору, з точки зору бізнесу, проконсультуватися з великою кількістю розумних людей і подумати. Якщо думати про реальніші речі, то я хотів би відкрити свою доставку їжі і подивитися, наскільки добре заходить та їжа, яку я готую і придумав. Якщо все буде добре, то думатиму про повноцінний заклад. Можливо, мрії про власний заклад колись стануть більш реальними цілями. 

Переможець МастерШеф  11: інтерв'ю з Богданом Шинкарьовим

Покер чи кулінарія?

Я точно буду розвиватися в кулінарії. Але якщо обирати між покером і кулінарією, то я за те, щоб покер переріс у кулінарну кар’єру, але плавно. На цей момент кидати покер я не хочу, бо це все ще моя основна робота. Мені треба годувати сім’ю, сплачувати рахунки, а кулінарія поки не приносить мені заробітків. Але якщо вдаватиметься, якщо всі мої думки і бажання будуть реалізовуватися і людям сподобається те, що я роблю, то чому б і ні? Покер ― це не робота на все життя. І якщо кулінарія стане саме тією основною справою і в мене все виходитиме, то я буду тільки за. Але це великий виклик, і сподіваюсь, у мене вийде його прийняти! 

Більше на тему: «МастерШеф»-11 випуск 17: хто пройшов у фінал легендарного шоу?

Читайте нас також у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також
banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: