МастерШеф

Хто з підлітків покинув «МастерШеф» у шостому випуску?

07.03.2018 у шостому випуску «МастерШеф» підлітки за підсумками двох конкурсів потрапили на дуже темну битву «чорних». Чотирьом учасникам довелося готувати у непроглядній темряві, і допомогти їм могла тільки взаємовиручка. Читайте в нашому матеріалі, хто впорався з цим випробуванням, а хто покинув кухню «МастерШеф» назавжди.

Настя Кобыляцкая

Як сказав Ектор Хіменес-Браво, на «МастерШеф» настали темні часи, а це означало, що битва «чорних» повинна була проходити у пітьмі. Все ж судді дали підліткам спеціальні каски з лампочками, які дозволяли приготувати конкурсну страву. Але заковика була в тому, що ці лампочки світитимуться лише за умови, якщо хтось триматиме рубильник. Таке завдання куратори дали Насті Кобиляцькій, Саші Лукомському, Марку Левинському і Геворгу Галстяну неспроста — тільки так підлітки могли навчитися допомагати і довіряти один одному.

Настя Кобыляцкая

Підлітки одразу ж визначилися з тактикою: вони вирішили по черзі готувати і тримати рубильники. І хоча іноді хтось із них затримувався і не вписувався у відведений час, все ж вони встигли приготувати свої страви вчасно. Варто зазначити, що підлітки в цей момент допомагали один одному, хоча і були конкурентами. Судді оцінили цей момент, а також хороший смак усіх страв. Було очевидно, що презентації не на найвищому рівні, але це і не дивно за таких умов.

мастер шеф подростки

Отже, порадившись, судді вирішили, що у всіх чотирьох було багато спільного: незважаючи на схожі помилки, всі страви були дуже смачними. Саме тому кожен з підлітків був гідний залишитися на «МастерШеф» і продовжити свою боротьбу за звання найкращого кухаря-аматора України.

Читайте також: «МастерШеф» випуск 6: підлітки стріляли з СО2-пістолета

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також
banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: