МастерШеф

Хто став переможцем «МастерШеф»-7

На «МастерШеф»-7 відбувся грандіозний суперфінал. Учасники подолали чотири місяці кулінарних змагань, 85 випробувань і довели, що гідні залишитися у трійці найкращих. Володимир Троцький, Вадим Бжезинський (Пава) чи Михайло Грушецький – хто переміг у «МастерШеф»-7? Дізнайтеся в матеріалі!

Дивитися онлайн МастерШеф – підлітки на Кулінарному випускному

Хто переміг у мастер шеф 7

У суперфіналі найкулінарнішого шоу країни «МастерШеф» трійка найсильніших учасників сьомого сезону приготувала по три страви: закуску, основне і десерт. Але тільки один із них отримав горде звання – переможець «МастерШеф»-7.

Поки троє друзів мучилися в очікуванні фінального вердикту, суддям довелося нелегко.

Дивіться прямо зараз: Мастер Шеф з підлітками випуск 1 від 31.01.2018

Хто виграв у мастер шеф 7

Ектор Хіменес-Браво зазначив, що у виборі продуктів для страв найбільше здивував Міха. Виглядали вони досить просто, але смак був вишуканим. Правда, Дмитро Горовенко сказав, що над презентаціями варто було ще попрацювати. Тетяну Литвинову вразила тонка кулінарна інтуїція Пави, адже, сам того не усвідомлюючи, він використовував нові та складні техніки приготування. Вова показав безліч різних ідей і компонентів у кожній страві фінального меню.

Кожен суперфіналіст може вважати себе переможцем, але у заповітному конверті красувалося лише одне ім’я. Переможцем «МастерШеф»-7 став… Вадим Бжезинський (Пава)!

переможець мастер шеф 7 Вадим Бжезинський (Пава)

Як оголошувався фінальний вердикт суддів «МастерШеф»-7 і як відреагували всі присутні – дивіться 36 випуск просто зараз!

Video: Хто переміг в Мастер Шеф 7 сезон

Хто переміг в Мастер Шеф 7 сезон стало відомо 27.12.2017. Читайте, хто став переможцем у фіналі Мастер Шеф 7

Читайте більше цікавих новин у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: