X

Хто залишив «МастерШеф»-7 у 28 випуску?

29 листопада в 28 випуску «МастерШеф»-7 учасники змагалися у кулінарному бою на справжньому ринзі. Хто виборов перемогу з рук суперників? Кого відправили в нокаут, а для кого випробування 14-го тижня на «МастерШеф»-7 стали останніми?

29 листопада в 28 випуску «МастерШеф»-7 проект залишила Юлія Морозенко.

Читайте також: Кулінарний ринг на «МастерШеф»-7: хто опинився в нокауті

Битва чорних очікувала Вову, Юлю та Льошу. Троє учасників стали заручниками однієї телефонної будки, а на дроті Ектор Хіменес-Браво. Їм потрібно було приготувати по одній страві, але якій та як? Про це суддя «МастерШеф»-7 розповідав дзвінок за дзвінком… За підсумками завдання, найгірший результат показала Юля. Відповідно, у 28 випуску «МастерШеф»-7 проект залишила саме вона.

Нагадаємо, Юля господиня чебуречної. Вже у 15 років дівчина підробляла офіціанткою у кафе батька, а у 18 відкрила власне. Кулінар шалено любить свою роботу. На проект прийшла, щоб удосконалити та урізноманітнити професійні навички.

Як учасники змагалися за право залишитися на кулінарному проекті? Дивіться битву чорних у «МастерШеф»-7 випуск 28 просто зараз!

Читайте більше цікавих новин у Viber і Telegram СТБ

Категорії: Без рубрики