Кохана, ми вбиваємо дітей

Як впоратися з гіперактивною дитиною

У студії пост-шоу «Кохана, ми вбиваємо дітей» експерти обговорили, якими мають бути правила виховання гіперактивної дитини. Як спілкуватися з некерованими дітьми? І за допомогою чого можна направити їхню енергію в мирне русло? Психолог Вікторія Любаревич-Торхова акцентувала увагу на тому, що батьки абсолютно не знають про синдром дефіциту уваги і гіперактивність, тому розповіла їм про нього детальніше.

o4r

Перша героїня в студії – Вікторія Ковтун із Черкас – вважає, що її дочку Ганну зробили ізгоєм в школі. «Вчителі не хочуть працювати з такими дітьми», – запевняє жінка. Все відбувається тому, що дівчинка дуже активна і цим доставляє всім чимало клопоту. Довести матері, що її вина в ситуації теж є, виявилося дуже складним завданням для експертів.

Читайте також: Учасниця «підкупила» чужого сина, щоб він поводив себе добре

Щоб переконати жінку відійти від ролі жертви, Мирослав Домалевський розповів, що і його довгий час ображали в школі, але він ніколи не входив в образ мученика. Навпаки, директор творчого об’єднання СТБ намагався стати успішним всупереч складному минулому. «Не треба цим пишатися, а потрібно повноцінно жити», – зазначив Мирослав.

Читайте також: Мати впевнена, що її дитину не хочуть виховувати вчителі

Учасниця проекту, Лілія Корнієнко, перебувала в постійному стресі і напрузі, бо не розуміла, як впоратися з гіперактивною дитиною – Валерою Корнієнко. Однак, завдяки випробуванням, героїня зуміла знайти потрібні методи. Також в студію приїхали учасники п’ятого сезону проекту «Кохана, ми вбиваємо дітей» – Анжела Величко та її син – Ісаак.

irtr

Читайте також: Як прищепити дитині інтерес до навчання?

Жінка і її син приїхали не з порожніми руками, а приготували сюрприз для Дмитра Карпачова – власноруч приготований пиріг. Ведучий був задоволений таким жестом і з задоволенням прийняв подарунок. У висновку він дав матерям пораду, щоб вони давали своїм дітям більше свободи, і тоді їхні сини виростуть самостійними і самодостатніми людьми.

Як змінилася сім’я Корнієнко після участі в проекті, дивіться тут:

Video: Мирослав Домалевский признался, что над ним издевались в школе

Чтобы убедить женщину отойти от роли жертвы, Мирослав Домалевский рассказал, что и его долгое время обижали в школе, но он никогда не создавал из себя образ мученика.

Частина 1 з 2

Частина 2 з 2

Дивіться попередній випуск просто зараз!

Читайте також