Кохана, ми вбиваємо дітей

Учасниця «підкупила» чужого сина, щоб він поводив себе добре

Лілія і Валерій Корнієнки продовжили свій шлях у проекті «Кохана, ми вбиваємо дітей». В рамках експерименту героїня випуску віддала свого сина на виховання екс-учасниці реаліті Анжелі Величко. У свій же будинок Ліля запросила дитини жінки – Ісаака. Валера спробував поводитися, як звик, але Анжела швидко встановила правила поведінки на своїй території.

rtyu

Читайте також: Дитину вигнали з притулку для тварин через її жорстокість

Лілія ж, відчуваючи провину за невміння поводитися з дітьми, намагалася «підкупити» увагу і гарне ставлення Ісаака. Хлопчик вирішив цим скористатися. «Вона мені купила конструктор, щоб налагодити зі мною стосунки, а сьогодні я попросив у неї м’яч», – зізнався Ісаак. До свого розчарування, героїня зробила висновок, що нею дуже легко маніпулювати.

978e

Агресія Валери завжди була спрямована або на маму і прабабусю, або на слабких однокласників чи тварин. Щоб продемонструвати, до чого може привести жорстокість дитини, Лілії влаштували зустріч з жінкою, близька подруга якої загинула від рук власного сина. Йшлося про учасницю проекту «МастерШеф-4» Тетяну Катерновську. Історія її родини глибоко зачепила героїню, і Лілія зробила відповідні висновки. «Однієї любові мало, потрібно виховання», – резюмувала жінка.

Читайте також: Мати впевнена, що її дитину не хочуть виховувати вчителі

Активність Валери було вирішено направити в потрібне русло, запросивши хлопчика на спортивну базу з біатлону. На хлопчика чекали дуже неприємні для нього речі: жорстка дисципліна, сильні суперники-спортсмени, досвідчені і безкомпромісні тренери та суворі покарання в разі непослуху.

ei5

Лілія Корнієнко звикла уникати проблем і йти на поводу у своєї примхливої дитини. Але її поставили в умови, від яких тікати було нікуди. Матері запропонували сісти за штурвал літака, що жінці навіть сподобалося. Але сюрприз, який підготували пілоти, її шокував. Один з них просто вистрибнув із транспорту з парашутом. Таким чином, учасниці довелося стати другим пілотом. «Заради Валери я повинна була сама себе врятувати», – налаштувалася Лілія і змогла посадити літак.

Читайте також: Як прищепити дитині інтерес до навчання?

Валера, в свою чергу, теж почав вести себе більш стримано і адекватно. Однак минулий досвід роботи з тваринами став для нього негативним, адже в притулку для бездомних звірів він поводився неналежно: знущався над кішками і собаками, ганяв їх по вольєрах і сміявся над їхніми спробами від нього втекти. Щоб зрозуміти, чи дійсно хлопчик змінився, йому довірили догляд за беззахисними курчатами.

Чи зміг Валера впоратися із завданням чи не встояв перед спокусою проявити силу? Дивіться у відео:

Video: Героиня за неделю разбаловала экс-участника проекта

Лилия, чувствуя вину за неумение обращаться с детьми, старалась «подкупить» внимание и хорошее отношение Исаака. Мальчик решил этим сполна воспользоваться.

Частина 1 з 4

Частина 2 з 4

Частина 3 з 4

Частина 4 з 4

Дивіться попередній випуск просто зараз!

Читайте також