Кохана, ми вбиваємо дітей

Мати впевнена, що її дитину не хочуть виховувати вчителі

Коли дитина йде до першого класу, татусі і мами мріють, що вона у всьому стане найкращою. Але чому так часто школа для дітей і для самих батьків стає важким, нестерпним катуванням? У студії пост-шоу проекту «Кохана, ми вбиваємо дітей» обговорили тему: «Що робити, якщо школа стала для вас щоденною каторгою, і як мотивувати дитину добре вчитися».

Героїня, яка першою з’явилася в студії, переживає, що її син закинув навчання і перестав займатися спортом. Весь вільний час він грає в комп’ютерні ігри. Чому так сталося? І що підштовхнуло хлопця до такої поведінки?

pry

Читайте також: Дитину вигнали з притулку для тварин через її жорстокість

Син учасниці випуску, Валера Корнієнко, став справжнім кошмаром для свого класу. Він не тільки сам не хоче вчитися, але і постійно заважає іншим. На знімальному майданчику знову відбулася зустріч героїні з батьками однокласників Валери. Вони розповіли про всі вчинки хлопчика, якого бояться всі діти в класі. Лілія і її мати не відступилися від своєї думки, запевняючи, що головна провина в тому, що відбувається, лежить на плечах вчителів, а батьки школярів просто стали на бік педагогів.

dg

У студію навіть прийшов батько Валери, який раніше відмовився від участі в проекті. Тим не менш, він розповів, що коли ще жив в сім’ї разом з Лілією, дитина була зовсім іншою. «Мені не давали його нормально виховувати», – поскаржився батько.

Читайте також: Сніжана Єгорова звинуватила інтернет-зірку в продажності

uri3

Крім цього, гостями пост-шоу стали 12-річний вундеркінд Віталій Нечаєв і його мама Ольга. У свої 12 років хлопець давно вже пройшов всю шкільну програму за 11 класів, а в 9 навіть читав лекцію з історії в Черкаському університеті. Знання Віталіка взявся перевірити учитель історії, який працює в Київському спортивному ліцеї-інтернаті. «Це феноменально. Він готовий до вступу до вищих навчальних закладів», – визнав чоловік.

Так чи важливо дітям вчитися на відмінно? Або досить бути добре обізнаним в предметах, які дійсно їм цікаві? Відповіді на ці питання ви можете знайти в ВІДЕО:

Video: Мать уверена, что ее ребенка не хотят воспитывать учителя

Лилия и ее мать не отступились от своего мнения, уверяя, что главная вина в происходящем лежит на плечах учителей, а родители школьников просто приняли сторону педагогов.

Частина 1 з 2

Частина 2 з 2

Дивіться попередній випуск просто зараз!

 

 

Читайте також