Кохана, ми вбиваємо дітей

Кожен дев’ятий підліток в Україні пробував наркотики

Кожен дев’ятий підліток в Україні пробував наркотики. Практично кожен старшокласник стикається з питанням – спробувати чи ні? У студії пост-шоу проекту «Кохана ми вбиваємо дітей» свої історії розповіли колишні наркомани, які змогли виплутатися з тенет і сказати наркотикам «ні». На подив гостей студії з’ясувалося, що батьки часто не помічають видимі ознаки залежності у їхніх дітей. Однак за поведінкою дитини все ж можна зрозуміти, що вона, можливо, вже призвичаїлася до заборонених речовин.

48w

Читайте також: Героїня зважилася на розлучення з чоловіком-пиякою заради дітей

Провідний психолог проекту Вікторія Любаревич-Торхова розповіла, на які ознаки треба звертати увагу:

* Емоції циклічно змінюються: від агресії до апатії.

* Зміна харчування: від надмірної ненажерливості до голодування.

* Поведінка сну: дитина може проспати кілька діб поспіль, а може довго не спати.

* Емоційна замкнутість.

* Крадіжка, адже рано чи пізно за наркотики доводиться платити.

Читайте також: 15-річна героїня втекла зі студії пост-шоу, вкравши телефон

До студії пост-шоу прийшла Світлана Правосудович, яка на момент зйомок навіть не знала, де знаходиться її дочка. На щастя, команда проекту знайшла дівчинку, і Даша погодилася зустрітися з мамою. Підлітку запропонували пройти тест на наркотики, щоб за його результатами відправити дівчинку в реабілітаційний центр. Спочатку Даша виразила готовність пройти тест, але потім її спокій змінився агресією; і вона втекла за лаштунки, кажучи, що сама буде вирішувати, чи поїде вона на лікування чи ні. Тепер складний вибір належить зробити матері Світлані. Жінка налаштована рішуче, але чи доведе вона розпочате до кінця, дізнаємося в наступному випуску.

Чому Даша не визнала себе наркозалежною, дивіться в ВІДЕО:

Video: 15-летняя участница проекта не признала себя наркоманкой

Сначала Даша согласилась пройти тест, но затем ее спокойствие сменилось агрессией; она убежала за кулисы, говоря, что сама будет решать, поедет она на лечение или нет.

Частина 1 з 2

Частина 2 з 2

Дивіться попередній випуск прямо зараз!

Читайте також