Кохана, ми вбиваємо дітей

15-річна героїня втекла зі студії пост-шоу, вкравши телефон

У студії пост-шоу команда проекту «Кохана, ми вбиваємо дітей» підняла важливу і злободенну тему: «Моя дитина – злодій». Першими гостями стала сім’я Купріних, з якою групі реаліті не вдалося попрацювати рік тому. Мати Марина тяжко працювала, щоб забезпечити доньку Вікторію, але коштів на розваги не вистачало, тому дівчинка періодично брала гроші з маминого гаманця. Через деякий час Віка усвідомила провину і перестала привласнювати собі чужі речі. 

Читайте также: Учасниця втекла з дому, не витримавши випробувань проекту

Другими гостями студії стала забезпечена родина Чугуєвих, в котрій, здавалося б, не повинно гостро стояти питання грошей. З’ясувалося, що син Валентини Чугуєвої хотів більше кишенькових грошей на прогулянки з друзями і зважився на крадіжку грошей в коледжі. Співак Олександр Кривошапко зізнався, що і він у дитинстві був злодюжкою. «У мене була крадіжка, і я жорстко за неї отримав. Я в бібліотеці з однокласником вкрав ручки. Це було один раз, але вкрав я їх виключно заради інтересу », – поділився Олександр.

Читайте також: Мирослав Домалевський: Я часто чую – навіщо вам таке показувати?

yuii

В кінці зустрічі на пост-шоу до глядачів і експертів вийшла героїня випуску Світлана Правосудович, яка подякувала знімальній групі за допомогу і підтримку. У процесі обговорення Мирослав Домалевський і Вікторія Любаревич-Торхова зізналися, що під час зйомок донька участниці Даша лазила по кишенях працівників проекту, а також втекла зі студії, вкравши телефон режисера.

Чим закінчилася шокуюча ситуація, дізнайтеся в ВІДЕО:

Video: 15-летняя героиня сбежала из студии пост-шоу, украв телефон

Эксперты признались, что во время съемок Даша лазила по карманам работников проекта, а также сбежала из студии, украв телефон режиссера.

Частина 1 з 2

Частина 2 з 2

Дивіться попередній випуск прямо зараз!

Читайте також