Кохана, ми вбиваємо дітей

Героїня зважилася на розлучення з чоловіком-пиякою заради дітей

Сім’я Правосудович за результатами першого етапу роботи у проекті «Кохана ми вбиваємо дітей» втратила будинок з гарними умовами життя. Це сталося через просте невміння знаходити порозуміння. Повернувшись додому, члени сім’ї знову почали сваритися. Однією з причин для чвар став черговий злочин Даші – крадіжка фотоапарату. Спроба матері розповісти про подію чоловіку викликала у дівчинки агресію, і Світлана з донькою побилися. «Ти мене загнала в кут. Доводячи мене до такого стану, ти мене вбиваєш», – плакала мати.

Читайте також: поділ майна подружжя при розлученні, як все відбувається?

uu72

Незважаючи на умови проекту, не всі учасники змогли кинути шкідливі звички. Вітчим Даші і Саші Віталій навідріз відмовився кодуватися від алкоголю. У своїй залежності він звинувачував стрес, нерви від перепалок з падчеркою і стверджував, що легко може сам кинути пити. «Не пити – це не питання», – запевнив Віталій, але буквально відразу після сварки з Дашею знову зазирнув у пляшку. Його дружині Світлані набридли постійні обіцянки чоловіка, і вона твердо вирішила з ним розлучитися. Чоловік погодився з рішенням жінки. «Я не бачу сенсу більше з вами спілкуватися», – підсумував Дмитро Карпачов і попрощався з Віталієм.

7wo

Читайте також: Учасниця втекла з дому, не витримавши випробувань проекту

Для того, щоб допомогти Світлані навчитися приймати вольові рішення і не піддаватися тиску з боку рідних людей, командою реаліті було придумане складне випробування. Жінці запропонували спробувати себе в ролі справжнього пожежного. Якщо спочатку Світлані було дуже важко без сліз і розчарувань в собі виконувати завдання, то потім все поступово почало вдаватися. «Скільки часу я упустила, поки ховалася», – прозріла жінка.

yr84

Читайте також: Що робити батькам, якщо дитина почала красти?

Одним з найголовніших завдань для сім’ї стало примирення сестер. Щоб ніхто з дівчат не зміг втекти від проблем, як вони звикли робити, Саша і Даша вирушили до лісу. Там їм треба було прожити тиждень у хатині лісника. Перший час сестри абсолютно не спілкувалися, але потім почали робити перші кроки назустріч один одному. Але старша сестра Саша зізналася, що боїться вірити молодшій через постійну брехню і злодійство. Даша висловила свої теплі почуття до Саші, але почула від неї тільки холодне «А я тебе не люблю».

Чим закінчився напружений тиждень для сім’ї Правосудович, дізнайтеся тут:

Video: Героиня решилась на развод с мужем-пьяницей ради детей

Светлане надоели постоянные обещания мужчины, и она твердо решила с ним развестись. Мужчина согласился с решением жены.

Частина 1 з 4

Частина 2 з 4

Частина 3 з 4

Частина 4 з 4

Дивіться попередній випуск прямо зараз!

Читайте також